• 9955
  --- alıntı ---

  ilgaz çınar: “lyon, galatasaray’a belhanda için 5m€ önerdi. ama bu transferin gerçekleşmesi için belhanda’nın yıllık ücretinden biraz fedakarlık yapması gerekiyor.”

  ilgaz çınar: "belhanda için katar ve arabistan bölgesinden 8m€'luk bir teklif olduğu söyleniyor. belhanda maaş için oraya gitmek istiyormuş. böyle bir operasyon gerçekleşirse galatasaray bu parayla onyekuru'nun bonservisini alacak."

  --- alıntı ---

  ilgaz çınar da kendisinin gitme ihtimali ile ilgili konuşmuş. gelecek sene kurulacak takımın kilit noktası olacak sanırım belhanda satışı.
 • 9957
  aklımda kalan tek performansı 19 mayıs 2019 galatasaray başakşehir maçıdır. o maçı da geçenlerde full hd tekrar izledim. çok çok büyük oynamış sahada basmadık yer bırakmamış aldığı verdiği paslar oluşturduğu alanlar enfes. şampiyonluk maçında galatasaray 10 numarasına yakışır oynamış. ama bu maçtan başkada takımı ayağa kaldırdığı herhangi bir maç yok. aksine takımı dibe çekme konusunda başı çekti hep. sorumsuz tavırları galatasaray'ı son 3 senede onlarca kez ölüm maçlarına çıkmak zorunda bıraktı. şimdi bu yaşananlarının hepsinin tabi ki belhanda'ya yıkmıyorum. yaşananları belhanda özelinde değerlendirirken payına düşeni veriyorum.

  5 milyon euro + bir rakama takımdan ayrılması herkes için hayırlısı olur. teşekkür eder yollarız. yok gitmekte diretirse ali sami yen'deki maçlarda çok sıkıntı yaşar.
 • 9960
  her transfer döneminde yüksek bonservis bedelleriyle transferi hakkında haberler pompalanan fakat bu kez gerçekten gideceğine inandığım oyuncumuzdur.

  evet, çok iyi bir kontratı var ama son yılına geldi. bu sezon performansındaki düşüş sebebiyle formasını da kaybetti ve gelecek sezonun a planında olmadığının farkında. artık 30 yaşını da aşmış bir oyuncu ve uzun bir sözleşme ile kendisini 35'li yaşlara kadar garanti altına almak isteyecektir.

  üçüncü sezonunda üçüncü şampiyonluğunu kazansa, arap yarımadası takımlarının birinden okkalı bir sözleşme koparsa, bize de henry onyekuru'nun bonservisinde kullanacak bir para kazandırsa, mutlu mesut ayrılsak, bütün dünya buna inansa hayat bayram olsa...
 • 9962
  fotomaç'ın salladığı haber üstünden, lyon'un transfer etmeyi düşündüğü iddiası üzerinden aklanmaya çalışılan futbolcu.

  siz bilmezsiniz, futbol dünyasının yazılı olmayan bir kuralı vardır; lyon'un almak istediği ya da aldığı her futbolcu biz anlasak da anlamasak da, süpersonik güçlere sahip, sahada inanılmaz yetenekleri olan, arada ateş yutup tek tekerli bisikletle havada 9 portakal çeviren muhteşemin de ötesinde muazzam bir futbolcudur.

  lyon istedi abi, neyi tartışıyoruz anlamıyorum ki. adminler konuyu kapatsın artık, gereksiz yere tartışmayalım.

  ulan herif suratımıza bakıp ana avrat düz gitti, değil belhanda, mbappe olsa çeksin gitsin.

  dikkat ederseniz buçuklu numaralara sahip o muhteşem futbolculuğunu yorumlamadım daha. neden, çünkü lyon istiyor abi yaaaa.
 • 9963
  fransa liginde daha evvel şampiyon olmuşluğu var. hem faslı oluşu hem kariyeri itibarıyla o ligde piyasası olması normal. zaten kaliteli oyuncu. lyon haberlerinde şaşılacak bir şey yok. bu saatten sonra zaten galatasaray'la aynı yolda yürümesi zor çünkü taraftarın günah keçisi oldu bir kere. söz konusu taraftarlık olunca mantık vs. rafa kalkıyor bazen böyle. fatih terim'i bile dinlemiyor taraftar.

  bu sezon da şampiyon olursak 3'te 3 yapacak. üzerine bir de bonservis kazandırırsa aklı başında taraftar bu adamı kötü hatırlamaz. bana kalsa seri'ye 10 kere tercih ederim. ama tüm bunlar yaşanmamış bir belhanda'yı tabii.
 • 9965
  jeff reine-adélaïde, jean lucas, bruno guimarães ve alt yapılarından çıkardıkları houssem aouar. 2 yıldır gayet mantıklı transfer hamleleri yapan lyon seneler önce belki de tek iyi performans gösterdiği montpellier zamanını referans alarak kendisini mi transfer edecekmiş? kendisi için 10 milyon euro bonservis verilmişken 5 milyon euro'ya elden çıkartmak şu şartlarda çok iyi olur. 3e 5e bakılmadan vedalaşılmalıdır. her transfer döneminde 8-10 milyon eurolara arap kulüplerine satıyoruz kendisini. belli ki o taraflardan pek ümit yok. belki fenerbahçe'de oynasaydı çoktan oraların yolunu tutmuş olabilirdi. bi biz kullanamıyoruz şu arap pazarını. kullansak da zararına satıyoruz. lyon'dan böyle bir teklif varsa da derhal kabul edilmelidir. kendisini hiçbir zaman iyi hatırlamayacağım.
 • 9966
  30.06.2021 tarihinde bizle olan sözleşmesi bitecek oyuncudur. 2020-2021 sezonu yaz transfer döneminde değerini çok öldürmeyen bir bonservis ile satarsak kendisinin macerasını hep güzel olarak anacağım oyuncudur. 3 sezon şampiyonluk* üstüne bir de bonservis getirisi sağlarsa; isabetli ve sert şutu olmayan, hangi mevkide oynadığı konusunda derin tartışmalara yol açabilen, geri geri attığı taklayı unutturan, agresifliği ve vurdumduymazlığı bizi sıkıntıya sokan, yapmadığı presslerle gol yediren, sahada olduğunu milyonlarca galatasaray taraftarına bile unutturabilen bu sorunlu oyuncuyu güzel anacağım.

  git sözleşmeni bitirmeden...