• 1347
  irfan can transferinde galatasaray aleyhine nasıl topyekün şekilde algı oluşturmaya çalıştıkları bir kez daha ortaya çıktı.

  galatasaray futbolcularını değersizleştirip, fenerbahçeli futbolcuları değerli göstermeye çalıştılar. güya irfan'a karşı diagne, luyindama, emre kılınç gibi isimleri farklı kombinasyonlarla 6-7 milyon euro üstüne teklif ettiği iddia edildi. tek başına 10+ milyon euro edecek oyuncuları değersizleştirme çalışmaları galatasaray muhabirleriyle başlarken, fenerbahçeliler de atladı, en son gürcan bilgiç luyindama + diagne + 6 milyon euro diye haber üfürüyordu.

  sonra ne oldu. fenerbahçe işin içine girince fenerbahçe bu transferde takasta kullanabileceği çok kaliteli oyuncuları var algısı başladı. kim bunlar? deniz türüç, cisse, sosa. fenerbahçe'nin maaşlarından kurtulmak istediği 2'si 35 yaşında olan 3 topçu. yaşlılıktan muzdarip başakşehir bunları kabul edecek? diagne'yi kabul etmeyecek, aynı stilde, çok daha az gol atan 35'lik cisse'yi, üstelik demba ba varken kabul edecek? gece alemi yapmaktan yürüyecek hali kalmayan sosa'yı kabul edip 2 milyon maaşını verecek. en makulu deniz, bir iki iyi maçtan sonra dökülmüş, 19 maçta 2 asistle oynuyor. seneye 1,750 milyon olan maaşını verip kiralar mı başakşehir bir daha acaba?
 • 1349
  zaten berbat haldelerdi de şu ara transfer döneminde yaptıkları mesut özil güzellemeleri, irfan can - fenerbahçe yakıştırmaları ve limit skandalı sessizliği ile iyice tiksindirdiler kendilerinden.

  sevin sevmeyin, beğenin beğenmeyin. bu takımın basın sözcüsü fatih altaylı ayarında biri olmalıdır. bu kepazeliklerin açıkça dile getirilmesi şart. iyice yüzsüzlük ele alındı ve kulübümüz çoktan durumu kabullendi.

  yazın, çizin, konuşun. hakkınızı, hakkımızı yedirmeyin!