• 1
  tam adıyla terem igobor moffi, 25 mayıs 1999 doğumlu ve nijerya vatandaşı olan kv kortrijk futbolcusu. forvette oynuyor. ocak 2020'de litvanya takımı fk riteriai'den 150 bin euro'ya transfer edilmiş. transfer edildikten sonra 7 maçta 4 gol atmış.

  bu genç arkadaş ile ilgilendiğimiz geçiyor yerel basında. emre utkucan'ın keşfiymiş.

  --- alıntı ---

  galatasaray gençleştirme çalışmalarına sezon sonu da devam edecek. sabah'ın haberine göre; sarı-kırmızılı takımda scout ekibinin başında yer alan emre utkucan, son olarak belçika'nın kortrijk takımında forma giyen terem moffi'nin adını getirdi. 1.88 boyundaki 20 yaşındaki nijeryalı golcü, bu sezon iki takımda toplamda 16 maçta 10 gol atmayı başardı. sol ayaklı moffi'nin belçika liginde yeni olmasına rağmen her 107 dakikada bir gol atmasının önemli olduğunu anlattı.

  çalışma başladı

  kortrijk ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan terem moffi'nin maliyetinin düşük olması transfer olma ihtimalini güçlendiriyor. hasan şaş ve ümit davala'nın emre utkucan'ın raporlarını incelediği, ardından da golcü oyuncunun maçlarını izleyecekleri ifade edildi. galatasaray'ın scout ekibi, moffi'nin ismini verdi. terim'in yardımcıları takibe aldı.

  --- alıntı ---

  https://www.fanatik.com.tr/...-terem-moffi-2131769