• 87
  yıllar önce galatasaray takımı kaptanlığı ile ilgili çok doğru bir yorumda bulunmuş yorumcu.

  tabi bir fark var. galatasaray yerlilerinin beyni yıkanıyor. bir fenerbahçe camiası gibi tek yürek olamıyorlar yerlisi yabancısıyla. neden? galatasaray’ın eski yerli futbolcuları, şimdikilerin ağabeyleri tv’lerden hep nifak tohumu sokuyorlar da ondan. melo, emre’ye eliyle “çık dışarı” işareti yapıyor, yekta emre’yi sakinleştiriyor. “sana ne?” zamanında gökhan gönül elano’nun boynunu sıkmıştı arda kaptanlığını yaptığı takım arkadaşını kurtarmaktansa gökhan’ı sakinleştirmeye koştu. hakan şükür volkan lincoln’ü dizlerken, kaptanlığını yaptığı takım arkadaşını değil, milli takımdan arkadaşını sakinleştiriyordu.
 • 88
  dünkü maç sonrası yorumlarını çok beğendim her zamanki gibi. özellikle ilk 11 diye bir şey olmadığını, ilk 23 herkesin oynayacağını (scott piri sakatlıkları+covid+ikinci yarı 3 günde bir maç oynama) söyledi ve benim kafamdaki bu soruları cevapladı direkt (örnek; belhanda gelince kim kesilecek, arda ne olacak falan filan).
  bir de 4-0 üstüne çok keyifli oldu tabi program, yüzler gülüyor :)
  https://youtu.be/E8CfvVNICEo

  bu arada kendisini youtube'da aratınca önce ankaralı şarkıcı çıkıyor, bu olaya el atmak lazım :(
 • 89
  internette yorumlarını izlediğim tek yorumcu. böyle orijinal yorum katan kişilerin hakkını vermeliyiz. keşke bir de patreon hesabı açsa da $5-$10 atabilsek. zira youtube'da adblocker kullanıyorum. benden para kazanamıyordur oradan.

  tane tane yorumluyor. lafı gevelemiyor. net, ne söylemek istiyorsa ifade ediyor.

  aslında türkiye'deki birçok yorumcu 3 kategoriye ayrılıyor. genel geçer yorum yapanlar, başkalarının yorumlarından kopya çekenler ve aynı yorumu her maça uyarlayanlar. sinan yılmaz bence bu üç gruptan da ayrılıyor. bunu da kısmen maçın hemen sonunda, sıcağı sıcağına, başkalarının yorumlarını görmeden, okumadan yapmasına bağlıyorum. tabi ki çok iyi bir futbol altyapısı da var. umarım hak ettiği değeri göreceği zamanlar da gelir.