• 5
    oyunun tanımını falan yapmama gerek yok sanırım çünkü yapılmış. yani işte android kullananlar için* 'score match' yazdın mı çıkar! tabir etsem de zaten herkes 'kurcalaya kurcalaya' öğrenecek zaten yetişkin bir türk evladı olarak.* şimdi bu amk oyununda kendi vatandaşlarımla eşleştiğim zaman deliriyorum ben. ya ben kurgulamışım ne güzel taktiğini, adamlarımı ünvanına, özelliklerine göre taktiğime yedirmişim ve o mutlak son! (o arada 8 tane arka arkaya galibiyet alınmıştır ve yükselme maçıdır.) türk gelir abi. eşleşirsin ve seviyesine saygısı olmadan, facebook'ta hiç tanımadığı, bundan sonra da tanıma ihtimali olmadığı, arkadaşlarından aldığı 10 kademe oyuncularla ağzına sıçar.

    ya taktik bilse yemin ediyorum gam yemiycem amk. adam tutmuş, zlatan ibrahimoviç temsili adamı stoper, alan shearer tarzı adamı oyun kurucu falan oynatıyor amk! ama hepsinin gücü 8'den aşağı olmadığı için beni yeniyor! gerçi birkaç tane iş bilmeyenini tepeledim ama ben de garibim orada '4-4-2'yi güzel oturttuk da işte 3-5-2 açılsa ona göre adam var elimde :(' falan diyorum ya. arada ispanyol, ne bileyim italyan falan geliyor, maç taktik mücadelesi* halinde geçiyor da rahat ediyoruz, zevke varıyoruz...

    işsizlik, mişsizlik demeyin buna lütfen rica edicem ya. bir oyun var ve bizimkiler hileyle anasını s.ikiyor yine. amk adamlar da şaşırıyordur arapların ve türklerin nasıl hep 10'luk oyuncu oynatmasına ve o kafa tası reklamlı, şimşek reklamlı formayı nereden bulduklarına?