• 1
  playstation plus(ps plus), mevcut ücretsiz playstation network hesabınızı geliştiren ve ps4'ünüzden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmetidir.

  playstation plus, playstation store'a erişimi olan tüm ülkelerde satın alınabilir.

  avantajları nedir?

  ps4 çevrimiçi çok oyunculu oyunlar için playstation plus gerekir. buna ek olarak playstation plus üyeliği, her ay indirilebilecek ps4 oyunlarını, özel playstation store indirimlerini ve oyun kayıtları için 100 gb bulut depolama alanını içerir.

  playstation plus üyeliğiniz varsa giriş yaptığınız herhangi bir ps4 sisteminde üye avantajlarınızın tümüne erişebilirsiniz. ayrıca, ana ps4 sisteminizde oyun oynamak için psn'e giriş yapan diğer kullanıcılar bu oyunlarda çevrimiçi çok oyunculu modları oynayabilir.

  hiç üyeliği olmayanlarda 14 gün ücretsiz deneyebilirler.

  peki bu başlığı niye açtım, şu anda ps plus üyeliği indirimde, black friday indirimi ile yıllık 135 tl. ayrıca mevcut üyeliğin varsa bile satın alıp, bitiş tarihinden itibaren 1 sene uzatabilirsin.

  fifa20 için aldım, online oynayanlar kullanıcı adlarını paylaşırlarsa birbirimizi ekleyip, karşılıklı maçlar yapabiliriz. (acemiyim *)