• 87
  6 ağustos 2020 wolves- olimpiakos maçında kaptan olarak sahaya çıkan norveçli oyuncu.

  umarım olimpiakos elenir de oyuncuyu kampa getirebiliriz.

  şuan bonservissiz sağ bek bulmamız pek mümkün görünmüyor. fiziki gücünün premier lig seviyesinde olduğunu bugün kanıtlıyor ama oyun kurmada bocalamaya devam ediyor, linnes gibi ayağının altından kaçırmaları, takım arkadaşlarını zora sokabilecek tembel pasları var.
  ofsayt gerekçesiyle yaptığı asistin asisti güme gitti.
  tam bir efor takımı oyuncusu, önünde sağında solunda oynanacağı oyuncular da çok önemli tabiki.

  günahıyla sevabıyla ben bu transferi istiyorum. 1 milyon euro maaşla daha iyisini bonservisiyle zor buluruz. pas oyununda çok fazla beklentiye girmemek gerekli. önüne de emre kılınç'ın alınacağını varsayarsak dinamik bir ikili olacak. bana kalırsa 3'lü savunma kurgusunda sağ kulvarı direk teslim ederim, rakip beke bassın tersten gelen ataklarda da rakip kanat oyuncusunu karşılasın kâfi. savunma konusunda oyuncuyu biraz hafifletirsek pek ala ceza sahasına sürpriz koşular yapabilecek fiziki kalitede.
  topu oyuncuya verip hadi bize sağ bekten oyun kur dersek de sonu hüsran olur.

  sahada doğru şekilde eforlu koşan, rakibi ısıran, enerjik bir takım istiyorum. bu tanıma omar, emre kılınç, saracchi, marcao, luyindama uygun alternatif olarak da ömer bayram, taylan, linnes, oğulcan da uygun. bakalım geri kalan kısmı nasıl tamamlayacağız.
 • 88
  6 ağustos 2020 wolverhampton olympiacos maçını sırf bu arkadaş için izliyorum. gerçekten defansif olarak çok diri. kolay orta yaptırmıyor. galatasaray beklerinde olmayan bi özellikti bu. bu açıdan önemli bi gelişim olacak takımda. topla çıkışlarını beğenmedim. belki rakibin seviyeside etkili olmuştur. top tekniği marianoyla karşılaştırılacak bi adam kesinlikle değil. 60. dakikada çok önemli bi top kaybı yaptı tam takım çıkarken kaleci kurtardı. bu tarz hataları bizde yapmaz diye ümit ediyorum.
  alakasız olacak ama bu valbuenayı fener nasıl bıraktı aklım almıyor. valbuenayı gönderip yerine tolga ciğerci oynatmak nasıl bi salaklıktır.
 • 89
  öncelikle bonservissiz ve 1 milyon euro maaşa net çok iyi transfer. kendisini bu sene şampiyonlar liginde de izledim, bugün gayet iyi oynadığı 6 ağustos 2020 wolverhampton olympiacos maçı'nda da izliyorum. süper lig'in yerlerdeki standartından dolayı geldiği gibi ligin en iyi sağ beki olur. fiziksel olarak ligimizin çok üstü bir seviyede, ve ortaları da gayet iyi.

  fakat hem arap asıllı olması (malum ırkçı değiliz), hem de oyun tarzı ile bu adamın tribünle arasının çok bozuk olacağını hissediyorum. ayağı düzenli olarak iyi bir oyuncu değil, top kontrolleri ve pasları bazen dağa taşa gidebiliyor. fakat aynı zamanda acayip tek toplar, rabonalar falan yapmaktan çok hoşlanıyor, her maç garanti klas bir iki hareketi var. şom ağızlılık etmeyeyim......ama bu adamı izleyince aklıma direkt sağ bek younes belhanda geliyor. bence her anlamda nokta transfer, ama eğer sezona iyi başlamazsak tribünde de, sosyal medyada da iyi küfür yer.