• 4017
  kadroda satabildiklerini satıp yediler, yerine kimseyi almamayı dış mihraklara bagladılar. 1 tane icraat uzerinden (marcao) sürekli ama adamlar icraat yaptı diye muritleri tarafından savunuldular. onu soylemeyen de ama ondan oncekiler daha kotuydu diye savundu. parayı carcur etmiyoruz derken ölü yatırımlara, lukse bagladılar.
  bu gun takke dustu, kel gorundu, satacak adam kalmadı, alacak para yok, kadro cok kotu, basarı gelmezse para da yok.
  ama sasırmamak lazım burası turkiye, burada bu çalışır.
 • 4019
  acilen fatih terim ile yollari ayirip ardindan da istifa etmesi gereken yonetim. cunku ne sahada ne yaptigini bilen galatasaray futbol takimi, ne de saha disinda galatasarayin hakki yenirken galatasarayi savunabilecek bir yonetim var. artik galatsarayi bulundugu konumdan ileri goturebilecek kisiler gelsin klube. ben artik biktim bu sacma sapan donguden. saman alevi gibi basarilarla kendimizi avutmaya mecbur kalmamaliyiz.

  bu entry tahminen en ofsayt entry listeme 1.siradan girecek ama su yazdigim sey gerceklesirse sezon ortasinda bu kriz ortaminda dahi, galatasaray bulundugu konumdan daha kotuye gitmez aksine olumlu bir ivme bile kazanabilir. biliyorsunuz ki galatasaray herzaman kriz ortamlarindan en iyi sekilde cikmistir.
 • 4020
  mevcut başkanımızın ekip arkadaşlarını tek tek yollayıp, yepyeni bir kadro ile yeniden şekillenmesi gereken yönetim.

  mustafa cengiz'in ekip arkadaşları başarısızdır. yönetim özelinde mustafa cengiz'e uygulanan yıldırma politikasına anlam veremiyorum. iki yıl şampiyon olan takım varken burada methiyeler düzülüyordu kendisine. ne zaman abdürrahim albayrak ve yusuf günay'ın şapkası düştü kendisine linç uygulanmaya başladı. kimse kusura bakmasın ama başkan adaylarının hiçbiri mustafa cengiz'den daha kalibreli adamlar değildir. şu yönetime iki tane prezentabl, akıcı yabancı dil bilen transfer komitesi getirsen galatasaray'ın daha hayırına bir iş yapmış olunur.

  benim kendi özelinde sorunum mustafa cengiz değil ekibidir. artık modası geçmiş adamlardan sıkıldım. haldun üstünel mi gelir, başkası mı gelir bilmem. ama lütfen avrupa arenasında ağzı laf yapan bir adam getirsinler şu yönetime. whatsapp görüntülü konuşmasında '' cagne onbeşmilyon yöroooo'' diye transfer görüşmesi yapan adam videosu izlemek istemiyorum.
 • 4022
  kendilerinden önceki yönetim kadar cesur olmayan yönetimdir. en azından o yönetim o kadar mağlubiyetten sonra basın sözcüsü düzeyinde (cengiz özyalçın, bazen nasuhi sezgin veya şükrü ergün) çıkıp konuşuyorlardı. asla kaçmıyorlardı. her soruya da bizi tatmin etsin etmesin, kızdırsın veya üzsün cevap veriyorlardı.
  bu biraz medeni cesaretten kaynaklanan durumdur. mevcut yönetim ise anca ilk yarıdan karelerde karşımıza çıkıyor. tepeden tırnağa yokları oynamaktadırlar.
 • 4023
  3 kişiden oluşan ve milyonlarca taraftarın desteklediği futbol branşının transfer işlerini yabancı dili olmayan, analitik düşünme kapasitesi sınırlı ve tahsili düşük bir kişiye teslim eden yönetim. kişiyi kişisel özellikleri için eleştirmiyorum, işgal ettiği makımı haketmediği için vasıflarını belirtiyorum, yahut vasıfsızlıklarını. beyler burası galatasaray kulübü!
  medyadaki tetikçileri ve türlü ortamdaki destekçierinin de sürekli dillendirdiği bir argüman maicon'un yüksek sözleşmesi ve o yüzden ucuza satılmasıydı. tabi ki saçmalıktı ama seri'nin fulham tarafından 2020-21 sezonu 25 kişilik kadroya alınmaması ile birlikte bu beceriksizlik iyice su yüzüne çıktı. adamlar şampiyonluk maçı öncesi gelip senin ekonomik durumunla ilgili blöf yapıp, seni silkeleyip oyuncunu alabiliyor ama sen kadroya girme ihtimali çok düşük olan, üst üste oynanan maçlarda dakika süre alamayan bir oyuncuyu cüzi bedelle kiralayamıyorsun. bu durum en basit ve masum haliyle beceriksizliktir. beceriksizlik olması kötü ama daha da vahiminden şüpheleniyorum. kaynak olmadığı için burada yazamıyorsun, siliniyor ama gerçeklerin de er veya geç ortaya çıkma gibi bir huyu var, onu bekleyeceğiz.