• 3678
  --- alıntı ---
  koca galatasaray takımı, gomis'in yerine iki golcü alma niyeti olmasa gomis'i verir mi? söylendiği için teknik olarak 'evet' dedik.
  10.12.2018
  fatih terim
  --- alıntı ---
  https://twitter.com/...136031330336768?s=21

  üzerinden geçen 2 koca sene yönetimsel açıdan en ufak bir ilerleme yok. hocanın ekmeğini yemekten bıkmadılar. ama sayılı günleri kaldı.
 • 3680
  corona salgınından dolayı mart ayında yapılması gereken mali genel kurul ertelenmesi sebebiyle bugünleri görmüş yönetimdir. mustafa cengiz zamanında ocak ayında dursun özbek yönetiminin erken seçim kararıyla geçici olarak göreve gelmiş sonra mayısta tekrar seçime girerek kalıcı başkan olmuştu.

  kaderin bir cilvesi olarak bu sefer aynı durumu yaşayarak gider mi bekleyip göreceğiz. itibarı açısından salgının mart nisan ayına kadar sürmesi ve mali genel kurul olmaması için umut ediyordur.

  tahminimce mayıs ayında kendi isteğiyle başkan adayı olmayacaktır ama yönetim içinden abdurrahim albayrak veya yusuf günayın başkanlık isteği olduğu da ortamlarda dillendiriliyormuş.
 • 3681
  başkan: mustafa cengiz
  2. başkan: abdurrahim albayrak
  başkan yardımcısı: yusuf günay

  bakın mustafa cengiz beyin ameliyatı oldu ve ciddi şekilde kemoterapi gördü. yahu adam hasta olmasına rağmen çıktı gündeme dair açıklamalar yaptı.

  https://www.youtube.com/watch?v=uxwXAJZwO3k

  hastalıktan dolayı verdiği kilolar, konuşmakta zorluk çekmesi, nefes alışverişinin sağlıklı olmaması gibi bütün ciddi sorunları bir kenara bıraktı ve elinden geldiğince laf soktu, astı kesti.

  peki başkanın olmadığı durumda yetkiyi eline alan 2. başkan abdurrahim albayrak ne yaptı? hiçbir şey ya, hiçbir şey yapmadı.

  yahu sana iş düşmüş iş, gideceksin kimseye sormadan o sazı eline alacaksın çünkü senin görevin bu. kaybettiğimiz maçlarda ortalıkta olmuyor, herhangi bir tartışmaya müdahil olmuyor, transfer süreçlerinde batırıyor... be adam sen ne yaparsın? geçmiş senelerde yararın dokunmuş olabilir ama sen en önemli sınavından kaldın abdurrahim albayrak söyleyeyim yani ben sana. takım iyi giderken yok beyaz sayfa, yok bizde transfer bitmez falan filan ama takım kötü gidince hemen topuk.

  ya tamam hadi abdurrahim albayrak bunu yapmadı, peki yusuf günay sen ne yaparsın? şu ana kadar yararlı hiçbir iş yaptığını görmedim. az buçuk yaptığımız transferlerde olmasa adamı görmeyeceğiz bile. abdurrahim albayrak ile tamamen şov peşindeler. hele bide twitter da bizi rezil eden saçma sapan tweetleri de yok mu... tam sövmelik yemin ederim.

  velhasıl, bu yönetimi eleştirirken mustafa cengiz'i dışta tutun renktaşlarım. onunda hataları oldu ama adam ölüm döşeğinde bile bizi savunurken, diğerleri yatlarda falan tavla oynuyordu hatırlatayım.
 • 3682
  yine gitmeleri için taraftar sözlüğünde gece mesaisi yaptıran yönetimdir.

  ne yaptılar ne yapmadılar uzun uzadıya yazmaya gerek bile yok. şu güzel ortamı, ffp'nin son ve en sert senesinde 1 tane ne çıkacağı belli olmayan transfer için bozmaya kıyamaz be insan. her sene aynı terane.. yönetim transfer yapamıyor istifa etsin, belhanda gamsız gönderilsin, feghouli sadece 2.yarı oynuyor gönderilsin. bıkmadınız be
 • 3684
  24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçında ters bir sonuç çıkması durumunda "zaten uefa'dan elendik, tek kulvarda mevcut kadromuz yeter" diyip transfer yapmayacak yönetim.
  eğer ki 24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçında istediğimiz gibi bir sonuç çıkarsa "mevcut kadromuz yeterli, sezona fırtına gibi girdik, bütün oyuncularımız çok istekli" diyip transfer yapmayacak yönetim.
  transfer işini zerre beceremeyen yönetim. diğer bazı konularda başarılı bulsam da şöyle bir baktığımda hoca olmasa başarının, şampiyonluğun falan yanından bile geçemeyeceğimiz ayan beyan belli bu adamlarla. senelerdir hocanın ekmeğini yiyorlar. fatih hoca olmasa şimdiye kadar on kere gitmişlerdi.
 • 3685
  hergün ya da iki günde bir başlığına girilip eleştiri yapılmasi olağandışı ruhsal sağlığa sahip platform kullanıcılarını teşhis ettiren yönetim.

  bir de yeni yetme ajansciklar var. algı yönetimi tarifesiyle paralı eski kuşaklardan geçimini sağlayan. fakat konh şudur ki x biraz y ve z kuşakları ise hiç inanmıyor bu algılara.

  parasını boşa harcayan iç ve dış rakipleri olan, tabi ki de eleştirilmesi normal olan yönetim. normal olmayan 24 saatte bir papağan gibi aynı şeyi tekrarlamaktır. faşizmin tarihini okuyanlar bu ucuz taktikleri görür.

  @hagi bu platformda sevgili galatasaraylılara üzüntü aşılamaya çalışanlar burayı a spor yapmak isteyenler için kolları sıvamanı rica ederim.
 • 3686
  yönetim ve mali açıdan gayet başarılı yönetimdir. tek yapmaları gereken transfer işlerinin başına bu işten anlayan birini getirmek. gerçi onu da bilmiyoruz adamlar yönetime geldiklerinden beri ffp ile uğraşıyorlar. mükemmel iş çıkardılar ffp konusunda. bu sene cezamız bitsin bakalım ona göre becerikliler mi yoksa beceriksizler mi karar veririz.