• 3313
    işleri aceleye getirmesinler ama çabuk olmakta fayda. en son başkan ekimde transfer döneminin biteceğini daha zamanın var olduğunu söylüyordu. bu düşünce çok yanlış. yine 2 ay gidecekler göndermeye çalışıp gönderemeyip kiralama ile maaşını bonservise çevirip oradan son dakika transferleri yapacağız galiba.

    bu kadar iyi gelir sağlamalarına rağmen düzgün işlemeyen sportif hamleler yüzünden bütün getirileri çöpe attılar. şimdi de oluşan maaş yükünü çözmeye çalışıyorlar.

    olay transferler de değil bu arada. bir yapılanmayı kamp dönemine girmeden bitirip kadroyu netleştirmek gerekiyor. ona göre bir oyun ve yapı oluşturmak gerekiyor ama sen ekime kadar zaman var dediğinde son güne kadar takım ne yöne evrileceğini bulamıyor sonrasında çıkan takımda kendisini bulması da ilk yarıyı buluyor.

    inşallah aynı hataları yapmazlar. belhanda, feghouli, babel, diagne bunlardan bir an önce sonuca kavuşmalarını (kiralık veya satılık) devamında ise bonservis ile ileride değer katabileceğimiz oyuncuları alıp sezona sağlam bir şekilde başlamak hedef olmalı. yaparlar mı yapabilirler mi görüp öğreneceğiz.