• 4383
  klasik mustafa cengiz döngüsü şöyle oluyor;
  başkan çıkıp şifahen konuşuyor, sonra o konuşmayı düzeltecek bir açıklama yapıyor ve en nihayetinde üçüncü bir konuşma ile durumu toparlayabiliyor.
  camia içine ne kadar sert ise, camia dışına bir o kadar yumuşak.
  en başında samimiyetini inanıyorduk ama artık o da kurtarmıyor.
  rabbim şifa ve uzun ömür versin ama galatasaray başkanlığı dursun özbek ve duygun yarsuvat gibi kendisine de büyük gelmiştir.
  çok basit bir örnek vereceğim;
  15 mayıs 2019 akhisarspor galatasaray maçını kazandık ve kupa töreni için bekleniyor.
  hoca, başkan ve apo konuşuyorlar.
  sonra hoca yürüyor, başkan ve ikinci başkan arkasında...
  evet hoca efsane, yaptıkları tartışılmaz ama galatasaray başkanı hocasının arkasında yürümez.
  o pozisyona düşmek istemiyorsan oraya inmeyecek, şeref tribününden takımı alkışlayacaksın.
  yani iki görüneyim, bir fotoğraf çekineyim dersen o duruma düşersin.
 • 4386
  galatasaray'a başkanlık yapacak kadar sağlıklıysa, eleştirilecek kadar da sağlıklıdır. ancak sayın başkanın görevini devam ettirecek kadar sağlıklı olmadığı da aşikar. hem kendi hem de galatasaray'ın menfaati için seçime gitmesi şarttır. koronanın da bir bahane olabileceğini sanmıyorum. yeter ki seçim istensin, bir yolu bulunur. koskoca amerika seçim yapıyor.

  sayın başkan hemşerim sayılır. ben kilisli, kendisi antepli. rahmetli dedeme de çok benziyor. aynı toprağın insanları sonuçta, doğal. dedem de alzeihmer olduktan sonra aynı sayın başkan gibi çökmüştü. o yüzden başkanın bu halini gördüğümde iki kat üzülüyorum. inşallah iyi olur. türk futbolunun toksik ortamında harcadığı her saniye kendisine yazık ediyor bence. umarım ısrar eder, bir yol bulunur ve seçime gidilir. kendisine tekrar geçmiş olsun.
 • 4387
  son yaptığı basın açıklamasında sağlığını iyi görmediğim başkan. gerçekten çok zayıflamış. nerede o dalyan gibi adam? dedim içimden.
  allah kendisine sıhhat versin, uzun ömür versin. iyi niyetle çalıştığının farkındayım ama başkanlığı bırakması kendisi için daha iyi olacak gibi. sonuçta yarışmaların içinde olan, milyonların sevdiği bir spor kulübünden söz ediyoruz. bu kadar başarısız bir yönetim kuruluyla devam etmesi kendisine de camiaya da, futbol takımını da zarar verir.
 • 4388
  son yaptığı basın açıklaması ile ali koç'un ekmeğine yağ sürmüş kötü başkan.

  38. şampiyonluk ne yahu?..
  yani sırf sosyal medyaya, ergen ve fatih terim nefreti ile hareket eden gruba yaranmak için yapılan açıklamaların galatasaray'a nasıl zarar verdiğini kavramasını beklemiyorum kendisinin ama biri de dur demiyor mu?

  yazık...

  ayrıca yalanladığı atilla gökçe haberin de doğru olduğunu düşünüyorum çünkü ilk kez kendini yalanlamıyor.
  daha önce de ali naci küçük'e sızdırılan haberi yalanlayarak kendilerini yalanlamış insanlar sonuçta. dursun özbek magma'daysa kendileri ona en çok 10 metre uzaktır.
 • 4389
  sene sonunda iyisiyle kötüsüyle görevini bırakacak başkan. ben başarılı bir yönetim geçirdiğini düşünyorum. özellikle son dönemde kendisinin hastalığı üzerine gelişen gelişmeler muhtemelen kendisini de çok yordu. özellikle her başarısızlığımızda olduğu gibi cadı avı moduna geldiğimiz şu süreç çabuk geçer de kimse yıpranmadan sona erer.
 • 4393
  yerinde olsam bir saniye bile başkanlık koltuğunda oturmayağım kişi.

  bırak gitsin başkan, zaten hastasın sağlığın el vermiyor. ne yaparsan yap o takımın başında fatih terim olduğu müddetçe başarısızlıktan sen sorumlu olacaksın. bence hiç kendini yormamalısın. insansın, doğal olarak hata yapacaksın ama 200 şeyi doğru yapsan da beğenilmezsin. işler iyi giderken kimse seni tanımaz ama kötü günde ilk akla gelen sen olacaksın. bırak gitsin, değer mi?