• 862
  değişen yabancı kuralı ile tekrar kıymete binmiş topçu. sistem buna itiyor maalesef. kontrat yapmasak bile gidip hep fenerin yaptığını yapıp bizde fiyat artırsak keşke, eminin altında kalmaz fenerde yükseltir teklifini.

  yeni fener ol kampanyaları için ön ayak olmuş oluruz, batan ekonomilerine bir destekte biz oluruz. yıllardır alacağımız her topçuya salça oldular. biz alsak bile fazladan verip aldık. birinde de fener ekstra zarar etsin istiyorum.
 • 863
  fenere imza atmadıysa, bir fazlasını verip orta sahaya transfer etmemiz gereken futbolcu.

  yatabare, ziya erdal filan hikaye, resmen emre kılınç ile beraber pandemi farketmeksizin sivasspor’u sezon boyu şiir gibi oynattılar. sivasspor’un olduğu nokta da belli.

  şakası yok yerli sınırlaması herşeye rağmen önümüzde. emre’yi aldık varsayarsak mert hakan yandaş’ın takımımıza katılması dengeleri ciddi değiştirir. gelip ilk 5 maç iyi oynasa, “kafam karışıktı taraftardan özür dilerim” dese herşey hallolur.

  yeter ki transfer edelim. kendisi için de bizim için de hala geç değil.
 • 865
  bir futbolcu galatasaray ile anlaşıp sonra fenerbahçe' ye gitmişse kaçan balık da değildir büyük de değildir. alper potuk ile harikalar diyarı nerede?
  mehmet topuz tarihe yön verebildi mi?
  galatasaray' a birşeyler verebilmek için sahada herşeyini ortaya koyacak yerli futbolcular lazım. fener daha çok önerdi tezi komik, sanki bizde aç kalacaktı. asla yönetime yazmaz bu olay, inşallah alt yapıdan yetiştirdiğimiz formaya layık bir gence nasip olur kendisinin kontenjanı.
 • 866
  transfer sürecinde karakter testini geçememiş oyuncudur.

  galatasaray ile anlaştığında ilk etapta 4-1-2-3'te orta saha iç oyuncusuna evrilebilir mi acaba düşünüyordum. 3-4-1-2'deki serbest oyuncuya da uygun profildeydi, en kötü 4-4-2'nin forveti gibi düşünürüz diyordum. çok yüksek ihtimalle erol bulut'un yeni bakasetas'ı olacak. adamlar stoper başlayıp hata yapan jailson'u bile forvete gönderdi. bu herif de forvete yakın oynar. fenerbahçe'de orta saha iç oyuncusu yapamazlar, o yetkinlikte biri yok yani fenerbahçe heyetinde.

  yerli oyuncu zorunluluğumuzu mecburen başka mevkide kullanacağız. vardır bunda da bir hayır.

  emre kılınç transfer olursa 3-4-2-1 ya da 3-4-1-2'deki ileri 3'lüde başarılı performanslar verebilir. belki kendi bile farkında değildir ama tam oraların oyuncusu.

  ben komple sistemin değişmesi ve ona uygun orta sahalar alınmasından yanayım. olur da falcao ayrılırsa muhakkak pivot özellikli biri gerekli. irfancan için paramız geçerli değil. dzyuba için yüksek maaş veremeyiz. bence esas amaç marcao ve luyindama'yı elden çıkarmadan kaan ayhan'ı almak olmalıdır.
 • 869
  fenerbahce'ye gitmesi galatasaray yoneticilerinin herhangi bir isi bitirebilecek kabiliyetten yoksun olmasinin sonucudur. bizim yoneticilerin ulke icinde bir transferi bitirebilmesi icin o oyuncunun galatasaray'a gelmek icin bayagi risk almasi, rest cekmesi, herkesle kavga etmesi, baskilara gogus gerip buyuk bir inatla kararinda diretmesi ve sonunda hem kendi menajerini, kulubunu ikna edip hem de galatasaray yoneticilerinin beceriksizliklerinin ustesinden gelerek o sozlesmeyi imzalamasi gerekiyor. emre akbaba transferi gibi. basarilamayan potuk, muriqi gibi transferlerde de oyuncu istedigi halde yeterince inat edip baskilara gogus geremedigi icin alamadik. galatasaray yoneticileri butun bu sureclerde etkisiz eleman bile degiller, varliklari ve yaptiklariyla sureclere bayagi zarar veriyorlar.