• 4809
  hayvan gibi iyi kamp ve hazırlık dönemi geçirmiş, kendisini futbola vermiş, fizik olarak çok hazır, takıma uyum sağlamış ve dahası rolünü kabul etmiş, 2020-2021'de en büyük zenginliklerimizden ve gücümüzden olan oyuncu.

  avrupa'daki duruma göre 60'a yakın maç yapacağımız sezonda falcao'ya daha iyi alternatif bulmak bu saatten sonra çok zor.

  o yüzden başakşehir kendisini istiyorsa bu irfan can kahveci ile kafa kafaya takasla mümkün değil.

  irfan can'a kim 10-13 m euro verir ki?

  nakit 10 m euro veren varsa gelsin alsın.

  yok irfan can ile takas istiyorlarsa o zaman pakete crivelli'yi de dahil edeceksiniz sayın başkan.

  ya da teklifinizi irfan can kahveci + 5 m euro olarak güncelleyeceksiniz.

  biz de düşüneceğiz, yine kesin konuşmuyorum, sonra bozuşmayalım :(
 • 4811
  atalarından harika bir gen mirası kalan kuvvetli santraforumuz. sırtını yaslayıp taçtan gelen topu nasıl gole dönüştürdüğü ve sadece ceza sahası içinde besin bekleyen bitiricilerden olmadığına 2020-2021 sezonu başakşehir deplasmanında şahit olduk. senegal milli takımında da kenarlara gelip top saklama kabiliyeti ile oyun kuruyor. bu özelliği sayesinde maç koparmalarda ciddi skor katkısı olacaktır, kendi atacaklarından hariç.
 • 4812
  en büyük sorunu zaten güç olan santraforumuz. siyahi, boy poslu diye güçlü zannediliyor. o ceza sahasında savrulmaları, penaltı pozisyonlarında ağır ağır düşmesi gerçek yani rol filan yapmıyor. iddia ediyorum saracchi kendisini döver.

  güçlü olsa yere sağlam bassa çok daha farklı şeyler konuşurduk hakkında. yine de o kadar maliyete, ozanın parasıyla yanlış transfere rağmen sempatik bir havası var.

  sonuçta futbol hayatımızda renk katsın diye var diagne de rengarenk yanıyor valla
 • 4813
  kendisine 10 kusur milyon euro yatirim yaptigimiz 29 yasindaki futbolcu. bu adamdan yarim sezonluk fayda sagladik. zaten adamin kariyerinde dogru duzgun top oynadigi bir sezon var. kendisine yapilan yatirim cok akillica degildi ve riskliydi. eger bu adamdan zarar etmeden cikabilirsek kendisinden gelecek parayla her turlu ihtiyac giderilebilir. buna falcao'yu yedekleyecek genc bir forvet oyuncusu da dahil.

  bizim en buyuk sorunlarimizdan biri, oyuncu para ederken satamiyoruz. ne zaman adamin posasi cikiyor, o zaman elden cikarmaya calisiyoruz.