• 4093
    geç de olsa forma girdi gibi gözüken oyuncumuz. gerçi bu sene lig çok uzun, formunu geç yakaladı diyemeyiz. umarım bundan sonraki haftalarda da çıkışını sürdürür. yalnız pandemi sürecinde sadece ligi bile zor kaldırıyoruz, bir de avrupa olsa darmadağın olurmuşuz. omar sakat, linnes de formsuz ya da covid kapmış olsa elimize şener kalıyor.
  • 4094
    kendisi her ne kadar vasat bir futbolcu olsa da norveçli oluşu ve kendini kondisyon olarak diri tutması yaptığı hataların görmezden gelinmesini sağlıyor. savunma anlamında çok fazla defosu var bence. saracchi'ye herkes savunma anlamında zaafları var diyor ancak bence asıl zaaf linnesde var. ofansif olarak da şapkadan tavşan çıkardığı söylenemez.
  • 4095
    defansif zaafları var demenin bence çok ezber bir yorum olduğu futbolcumuz. evet eğer şampiyonlar liginde veya avrupa liginde oynuyorsak kendisinin ciddi defansif zaafları vardır. oyun zekası ve pozisyon alması defansif anlamda gerçekten kötü. fiziksel olarak çabuk olduğu için ligde bu eksikliğini daha rahat kapatıyor. o nedenle bu eksiklikleri ligde bize çok sıkıntı çıkarmaz. yanında özellikle luyindama ve donk olursa boş alan vermesi halinde bile arkasını toplayacak birisi oluyor. sol bekte oynadığı zaman marcao arkasını toplamakta zorlanıyor çünkü marcao çabuk bir oyuncu değil ve rakiple kontrada karşılaşırsa dengesiz müdahaleleri olabiliyor. o nedenle linnesi bu sezon sağ bekte oynatmaya devam etmeliyiz.
    edit :ekleme