• 614
  kendisi kadroya dahi alınmıyor.

  ya antrenmanlarda hiç çalışmıyor ya oyuncu cidden seviye kat etti ve hoca bu kaos ortamında onu tehlikeye atmak istemiyor ya da hoca kendisini hiç beğenmiyor.

  yetersiz buluyor ihtimalini de düşündüm; ama kendisi bize önde basan takımlara karşı nasıl yetersiz performans gösterebilir onu çözemedim. alanya maçı* mesela. adamlar bize önde bastı, koy sekidika'yı, hiç yoksa uzun top oynarsın, babel indirir, sekidika top sürüp pozisyona girer falan. fenerbahçe maçı* da aynı şekilde bu arada.

  (bkz: 24 ekim 2020 bb erzurumspor galatasaray maçı)
 • 615
  türk futbolunu +5 yıldır takip eden herhangi birinin kendisinin oynamamasına maçtan 1 gün önce yangın yapmasına sadece gülebilirim..

  daha kaç kere aynı şey yaşanacak ve taraftar artık futbolcuların hayallerindeki oyuncu olmadıklarini anlayacak. hele galatasaraylıysaniz 10000 tane örnek var. yav bu adamın daha süper ligde dakikası yok. dakikası ya. geçen haftaki maç öncesi hocanın sorunu feg, belo ve arda'yı oynatmasaydı. e oynatmadı ne oldu? ne oldu ya biri açiklasın. eğer bir şeyler kötü gidiyorsa yapılacak değişiklik takımı daha iyiye götürcek diye bir kaide var mı?

  bir oyuncu kiralanmadı diye illa ilk 11 mi oynamak zorunda? rotasyon olamaz mı? türkiye kupası için bekletilemez mi?

  ya da her şeyi geçtim bir oyuncu değişikliğinden nasil majör değişklikler bekleyebiliyorsunuz? hadi diyelim sorun oyuncu profili ya da oyuncu karakterinde. sekidika kime ne ara ne vadetti? süper ligde dakikası yok yahu bu adamın. maaşı düşük, yaşı <25 olan x bir oyuncuyu oynatınca direktman avrupai bir futbol sistemine geçmiş olmuyoruz anlayalım şunu artık ya. evet kilları kadayıf olmuş 3.5 milyon euro maaşlı adamları almayalım artık ama bu transfer döneminin işiydi.

  hadi bunu da geçtim yav koltuğu doğrudan aldığı sonuçlara bağlı adam olan ve taraftarın aksine sekidika'nın antreman performansını sürekli görebilen adam bunca sorunumuzu çözecek ise niye oynatmasın?

  oynamadıkça adam bruma sanılıyor, hoca 5 hafta daha oynatmasın milli takım daveti alir anasını satayım.

  geçen hafta belhanda,arda,feg gitse güllük gülistanlıktı. haklı çıktı mı taraftar, hayır. feg de suçlu değil, belo da değil. yarın taraftar kerem için babel deyince o da olmayacak. taylan harika bir orta saha da değil. biz sadece büyük sorunlara kolay cevaplar arıyoruz.

  amaci ve aidiyeti olmayan bir kadro ki bu yönetimin eseri ve kafasını vermeyen veremeyen hoca suçlu şuan. hepsi bu. sırf yazınca güzelce duruyor diye keremler sekidikalar bayram yerine cevirmeyecek. en fazla ne kaybederiz derseniz de belki ust uste oynayınca oturacak bir oyunu daha kotu ihtimalle de sekidika ve kerem'i kaybederiz.