• 1
  görebildiği çoğu topu pot yapmaya çalışması ve gayet temiz vuruşlarıyla china open 2013'de dikkatimi çekmiş geleceği parlak snooker oyuncusu.
  judd trump'a karşı antipati duyduğum için china open 2013'de judd trump ile oynadığı maçta lisowski'yi destekledim. rocketin mola verdiği dönemden bu yana en keyif aldığım oyunlardan birisiydi.
  rocketin emekliliğinden sonra* benim yıldız adayım lisowski'dir.
 • 3
  az evvel biten iskoç açık turnuvasında yarı finalde mark allen' ı 6-4 ile geçip finalde mark selby' nin rakibi olmuştur. çok formda bir turnuva geçirmesi bir yana, bugün tsi 16.00' da oynanacak finalde de eski günlerini arayan selby' e karşı bir adım önde gibi görünüyor.

  edit: 6-5 bitmiş geç saat azizliği. uyari için son on direk bükücü' ye teşekkürler.
 • 4
  daha önce yazılmamış olmasına şaşırdım ama hakkında şöyle önemli bir bilgi olan snooker oyuncusu. daha 17 yaşındayken lenfoma teşhisi konulmuş ve 8 aylık yoğun kemoterapi sonrası hastalığını yenmeyi başarmıştır. fakat geri dönüşünden sonra dünya sıralamasında ana tabloya çıkacak başarıyı uzun bir süre elde edememiş. o sırada elinden tutan da 2011 yılında dünya şampiyonluğunu kaçıran judd trump olmuş. hem o zaman çok da bir kazancı olmayan lisowski'ye evini açmış ve yıllarca ev arkadaşı olmuşlar hem de essex'teki grove club'ta yıllarca beraber antrenman yapmışlar. trump şu an dünya şampiyonu ünvanlı birisi. lisowski ise henüz sıralama turnuvası kazanamadı ama sahip olduğu yetenekle zamanı geldiğinde de iyi işler çıkarabilecek temiz oyuna sahip bir oyuncu.

  bu video ikilinin birbirini ne kadar iyi tanıdığının bir göstergesi.

  https://youtu.be/FcYFaZYq2Yc