• 6452
  imparatorun takımdan ayrılması üzerine gelişen sürecin son halkası olan teknik direktör. karabükte gösterdiği performans üzerine takıma getirilmiş, takımda o dönem bulunan oyuncularla problemler yaşamıştır. kayıp bir sezonun ardından takımda anlaşamadığı bruma, sneijder gibi isimlerle yollar ayrılmış yerine güzel bonservis ve sözleşmelerle yeni bir takım kurulmuştur. tabancı gibi girdiğimiz sezonda sonunda tutturduk galiba derken üst üste gelen derbi faciaları ve unutulmaz performanslar ile takımdan ayrılmıştır. öyle derbiler geçirmişizdir ki, beşiktaş derbisi üzerine beşiktaşlı olan eski kız arkadaşım dahi arayıp halimi hatrımı sormak zorunda bırakılmıştır. bana böyle bir pas attığı için kendisine ne kadar teşekkür etsem de wingmanlikten ziyade teknik direktörlük yapması hem benim hem de takımımız adına daha faydalı olacaktı. olmadı.
 • 6456
  işler iyi giderken de kötü giderken de bir şekilde gündem olması, sürekli geçmişinin eleştirilmesi veya özlemle anılması ciddi manada bayan teknik direktör.

  bugün rastgele bir kahvehane veya erkek kuaförüne girin, konu galatasaraysa birileri tudor'u konuşuyordur. ya o dönem daha iyiydik diyordur yada harcanan paradan bahsediyor, eleştiriyordur.

  yahu galatasaray sallanıyor, hocası fatih terimle başkan mustafa cengiz birbirine girmiş. seçim mi oluyor hoca mı gönderilecek belli değil. rakiplerimizden fenerbahçe 2020-21 sezonuna iyi başlamış biz hala igor tudor şöyle iyiydi, böyle batırdı bunun derdindeyiz.

  bu adam şark bülbülündeki mazlum mu işler kötü gidince tokatlayarak stres atıyoruz veya olağanüstü güçleri olan bir süper kahraman mı başımız sıkışınca hep anıyoruz ve arıyoruz?