• 2
  son günlerde copy-paste olaylarına alışan sitemizin doldurmakta zorlanmadığı rapordur.
  (alinti: galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını bir günlük aradan sonra florya metin oktay tesislerinde basın ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürdü. teknik ekibimiz bülent korkmaz, cevat güler, utku yörükoğlu ve nezih ali boloğlu yönetiminde, saat ../.. dan itibaren ......... sahada yapılan antrenman ısınma çalışmalarıyla başladı. antrenmanın ana bölümünde gruplar halinde dayanıklılık koşuları yapıldı. antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular merkez binaya geçtiler. ...................buraya en az 8 futbolcu gelecek...................................................................................... tedavilerinin ardından fizyoterapistler yönetiminde çalıştırıldı.................buraya da en az 5 .........................'nın tedavisi sürüyor. galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını ../../.. sabahı saat 11.00 ve akşamüstü saat 18.00 de yapacağı basın ve taraftara kapalı antrenmanlarla sürdürecek. )

  edit: sakatlanan futbolcuları yakında linderoth çalıştıracakmış.yönetim demişki sen 2 yılda bu işi kaptın biz fizyoterapistleri kovuyoruz böylece senin maaşta çıkmış olur nokta
 • 4
  30.03.2009 19:32
  resmi siteden alıntıdır
  cola turka idman raporu: 30 mart 2009 pazartesi

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını bir günlük aradan sonra florya metin oktay tesisleri’nde basın ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürdü.

  teknik ekibimiz bülent korkmaz, cevat güler, utku yörükoğlu ve nezih ali boloğlu yönetiminde, saat 17.30’dan itibaren üst sahada yapılan antrenman ısınma çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde gruplar halinde dayanıklılık koşuları yapıldı.

  antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı ve oyuncular merkez binaya geçtiler.

  serkan çalık, murat akça ve mehmet topal tedavilerinin ardından fizyoterapistlerle sürdürdükleri özel programlarının yanı sıra takımla birlikte dayanıklılık koşularına da katıldılar.

  bugün yapılan muayenelerde iyileşme sürecinin olumlu seyrettiği gözlenen servet çetin ise tedavisinin ardından sahada fizyoterapistler yönetiminde çalıştırıldı.

  tedavisinin ardından emre güngör salon ve sahada fizyoterapistler yönetiminde çalıştırıldı.

  shabani christophe nonda'nın tedavisi sürüyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 31 mart salı sabahı saat 11.00 ve akşamüstü saat 18.00’de yapacağı basın ve taraftara kapalı antrenmanlarla sürdürecek.

 • 6
  --- alinti ---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarına florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı hazırlık karşılaşmasıyla devam etti.

  jupp derwall antrenman sahası’nda basına ve taraftara kapalı olarak yapılan müsabakada, galatasaray profesyonel futbol a takımı galatasaray a2 takımıyla karşılaştı. karşılaşmadan galatasaray profesyonel futbol a takımı 2 – 0 galip ayrıldı.

  müsabakanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  gökhan zan ve serkan çalık karşılaşmanın birer devresinde mücadele etti.

  emre aşık ve sabri sarıoğlu’nun sağlık merkezindeki tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde sahada çalıştı.

  emre güngör kondisyoner fatih yıldız yönetiminde takımdan ayrı olarak çalıştırılıyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını iki günlük iznin ardından 12 ekim pazartesi saat 18.00’de basına ve taraftara kapalı bir antrenmanla sürdürecek.
  --- alinti ---

  kaynak: galatasaray.org
 • 8
  bugünkü idman raporunda şaşırtan hata:

  -------------------------
  cola turka idman raporu: 21 aralık 2009 pazartesi

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahası’nda basına ve taraftara açık olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 18.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için* merkez binaya geçtiler.

  shabani christophe nonda, abdel kader keita, uğur uçar ve mehmet topal’ın tedavilerine sağlık merkezinde devam edildi.

  sabri sarıoğlu tedavisinin ardından kondisyoner fatih yıldız yönetiminde salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 22 aralık 2009 salı akşamüstü saat 18.00’de yapılacak basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürecek.

  -------------------------------------------
 • 9
  okuması bir galatasaraylı için kabus gibidir zira en iyi korku film ekibi yani galatasaray sağlık kurulu yazıyor bu senaryoyu.

  okumaya başladığınız an'da ilk önce yavaş yavaş geriliyorsunuz. sonra siyah'la belirginleştirilmiş oyuncu isimlerini gördüğünüz zaman adrenalin doruğa çıkıyor ve gözlerinizi kapatarak dua etmeye başlıyorsunuz ama bi yandan da parmak aralarınızdan okumaya devam ediyorsunuz. işte tam o sırada oyuncunun bir şeyi olup olmadığını öğrenmeye gelince artık yutkunamadığınızı farkediyorsunuz. allahım lütfen sakatlık olmasın diye bağırırken ise ya acı gerçekle karşılaşıp bu dünyadan birkaç dakikalığına uçuyorsunuz ya da oyuncunun iyi olduğunu görünce dünyalar sizin oluyor ama yine de korkunç bir şey !

  işte böyle bir şey cola turka idman raporu okumak.
 • 10
  bugün itibariyle sabahları akşamları birbirine karışmış rapordur.

  --- alıntı ---

  cola turka idman raporu: 7 şubat 2010 pazar

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 11.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  kayserispor karşılaşmasında ilk onbirde yer alan oyuncular, salon ve sahada yapılan rejenerasyon çalışmalarının yanısıra sağlık merkezindeki terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladılar.

  diğer oyuncularla antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  sabri sarıoğlu ve hakan balta tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldılar.

  jo ve ufuk ceylan’ın tedavilerine ise sağlık merkezinde devam ediliyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, antalyaspor ile oynayacağı ziraat türkiye kupası çeyrek final rövanş karşılaşmasının hazırlık çalışmalarını 08 şubat 2010 pazartesi sabahı saat 18.00’de yapılacak basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürecek.
  --- alıntı ---

  pazartesi sabahı 18:00 nedir birader ?

  aha bu da link: http://www.galatasaray.org/...lorya/haber/6136.php
 • 12
  --- alıntı ---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, bir günlük aradan sonra çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında ilk onbeş akikası yalnızca basına açık olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 10.30’da, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalar yapıldı.

  elano blumer, caner erkin ve sabri sarıoğlu antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştırıldılar.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  sağ bacak kaval arka adalesinde(culf) bu sabah ağrısı olduğunu bildiren emre güngör’ün ayrıntılı tetkikleri sürüyor. emre bu sabah dinlendirildi.

  tedavileri sürdürülen uğur uçar antrenmanın bir kısmında takımla birlikte çalıştırılırken, arda turan salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  milan baros salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldılar.

  harry kewell ve gökhan zan da tedavilerin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyorlar.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, atletico de madrid ile 25 şubat perşembe akşamı (yarın) ali sami yen stadı’nda oynanacak uefa avrupa ligi karşılaşmasının hazırlık çalışmalarını aynı sabah basına ve taraftara kapalı olarak yapılacak antrenmanla tamamlayacak.
  --- alıntı ---

  kaynak: galatasaray.org
 • 13
  --- alıntı ---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 11.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  kasımpaşa karşılaşmasında ilk onbirde görev verilen oyuncular sahada rejenerasyon çalışmalarının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladılar.

  diğer oyuncularla antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  milan baros, salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  uğur uçar, hakan balta, harry kewell ve gökhan zan ise tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyorlar.

  sabri sarıoğlu, emre güngör, servet çetin, caner erkin ve arda turan a milli, serkan kurtuluş ümit milli, emre çolak u-19 milli takımlarımız, giovani dos santos meksika, elano blumer brezilya, abdel kader keita ise fildişi sahili milli takımları kamplarına katıldılar.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını bir günlük aranın ardından 3 mart çarşamba günü saat 10.30’da basına ve taraftara kapalı olarak yapılacak antrenmanla sürdürecek.
  --- alıntı ---
 • 14
  ---alıntı---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 18.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışmalarının ardından teknik çalışmalar yapıldı.

  milli takım kamplarından dönen sabri sarıoğlu, emre güngör, servet çetin, caner erkin, arda turan, serkan kurtuluş ve abdel kader keita sahada rejenerasyon çalışmalarının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladılar.

  tedavisi tamamlanan uğur uçar ve brezilya milli takımı kampından dönen elano blumer bu antrenmanın tümünde takımla birlikte çalıştırıldılar.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular akşam yemeği için merkez binaya geçtiler.

  milan baros antrenmanın ısınma bölümünde takımla birlikte çalıştırıldıktan sonra kondisyoner fatih yıldız tarafından takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  hakan balta, harry kewell ve gökhan zan da tedavilerinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyorlar.

  giovani dos santos’un takıma cumartesi günü katılması bekleniyor.

  leo franco özel işleri nedeniyle teknik ekipten izin alarak bu antrenmana katılmadı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 5 mart cuma günü saat 18.00’de basına ve taraftara kapalı olarak yapılacak antrenmanla sürdürecek.
  ---alıntı---

  kaynak: galatasaray.org
 • 15
  ---alıntı---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 18.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

  milli takım kampından bu akşamüstü dönen giovani dos santos sahada rejenerasyon çalışmalarının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla yolculuk ertesi programını tamamladı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular akşam yemeği için merkez binaya geçtiler.

  milan baros kondisyoner fatih yıldız tarafından takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  hakan balta ve gökhan zan da tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyorlar.

  harry kewell özel işleri nedeniyle teknik ekipten izin alarak bu antrenmana katılmadı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 6 mart cumartesi günü saat 10.30’da basına ve taraftara kapalı olarak yapılacak antrenmanla sürdürecek.
  ---alıntı---
  kaynak: galatasaray.org
 • 16
  --- alıntı ---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahası'nda basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 10.30’da, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  milan baros kondisyoner fatih yıldız tarafından takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  hakan balta ve gökhan zan da tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyorlar.

  harry kewell bu hafta sonu dinlendiriliyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, 7 mart pazar günü saat 11.30’de basına ve taraftara kapalı olarak yapılacak son antrenmanla eskişehirspor karşılaşması hazırlıklarını tamamlayarak, öğleden sonra türk hava yolları’nın özel uçak seferiyle eskişehir’e geçecek ve otelde kampa girecek.
  --- alıntı ---

  kaynak: galatasaray.org
 • 18
  --- alıntı ---
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 11.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde taktik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği ve yolculuk hazırlıkları için merkez binaya geçtiler.

  milan baros kondisyoner fatih yıldız tarafından takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  hakan balta tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyor.

  gökhan zan dinlendiriliyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, eskişehirspor karşılaşması hazırlıklarını bu son antrenmanla tamamladı. galatasaray öğleden sonra türk hava yolları’nın özel uçak seferiyle eskişehir’e geçerek otelde kampa girecek.
  --- alıntı ---

  kaynak: galatasaray.org
 • 19
  bugün ki raporda milan baros un antrenmanın bir bölümünde yer alması yüzlerde büyük bir gülümsemeye sebep olmuştur.

  --- alıntı ---

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 11.00’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  dün gece oynan karşılaşmada ilk onbirde görev verilen oyuncular sahada rejenerasyon çalışmalarının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladılar.

  diğer oyuncularla antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  milan baros antrenmanın bir bölümünde takımla birlikte çalıştırıldıktan sonra kondisyoner fatih yıldız tarafından takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.

  hakan balta ve gökhan zan tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırılıyor.

  --- alıntı ---
 • 23
  --- alıntı ---

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, bir günlük aranın ardından çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 10.30’da, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  diğer oyuncularla antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.

  caner erkin, abdel kader keita ve gökhan zan bu antrenmanın tümünde takımla birlikte çalıştırıldılar.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.

  son antrenmanda sağ diz yan tarafında bir zorlanma oluşan serkan kurtuluş tedavisinin ardından salonda çalıştırıldı.

  harry kewell tedavisinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı çalıştırılıyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 18 mart perşembe sabahı saat 10.30’da basın ve taraftara açık olarak yapılacak antrenmanla sürdürecek.

  --- alıntı ---

  kaynak: galatasaray.org
 • 24
  --- alıntı ---

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 10.30’de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.

  antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalar yapıldı.

  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

  bir pozisyonda çarpışarak antrenmanı bırakmak zorunda kalan arda turan ve mehmet topal'ın hemen yapılan ayrıntılı tetkikleri sonucunda, mehmet’in diz bölgesinde diz kapağını da kapsayan bir ödem ve arda’nın bel-kalça bölgesinde kemik ve kasları kapsayacak şekilde kanama ve ödem tespit edildi. her iki oyuncunun hemen başlanan tedavileri yoğun biçimde sürdürülüyor.

  serkan kurtuluş ve harry kewell tedavilerinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı çalıştırılıyorlar.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, trabzonspor karşılaşması hazırlıklarını 20 mart cumartesi sabahı saat 11.00’de basın ve taraftara kapalı olarak yapılacak antrenmanla tamamlayacak ve öğleden sonra 1481 incentive organisation’ın düzenlediği, türk hava yolları’nın özel bir uçak seferiyle trabzon’a geçerek otelde kampa girecek.

  --- alıntı ---

  kaynak: galatasaray.org
 • 25
  ismi "ülker idman raporu" olarak değişmiştir.

  --- alıntı ---
  ülker idman raporu: 24 mart 2010 çarşamba

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, bir günlük aranın ardından çalışmalarını metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
  jupp derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca ve carlos cuadrat yönetiminde, saat 10.30’da, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı.
  antrenmanın ana bölümünde teknik çalışmalar yapıldı.
  mehmet topal ve elano blumer bu antrenmanın tümünde takımla birlikte çalıştırıldı.
  soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.
  harry kewell tedavisinin ardından salon ve sahada takımdan ayrı çalıştırılıyor.
  arda turan’ın tedavisi sürdürülüyor.
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını 25 mart perşembe sabahı saat 10.30’da basına ve taraftara kapalı olarak yapılacak antrenmanla sürdürecek.
  --- alıntı ---