• 1
  halihazırda 17 takımlı tff 3. lig 2. grupta ilk yarıyı lider bitiren kocaelispor'un 23.11.2001 doğumlu futbolcusu.

  kocaelispor'un maddi zorluklar yaşadığı dönemde altyapısından çıkarıp transfer tahtasının da kapalı olması sebebiyle 2017/2018 sezonundan itibaren forma şansı bulmuş ve uzun bir aradan sonra ilk kez bu sezon birçok transfer yapılmasına karşın, altyapıdan çıkan diğer arkadaşlarına nazaran takımının vazgeçilmez isimlerinden olmuştur.

  ilk devrede takımının oynadığı lig maçlarının tamamında süre almış, bu maçların 12'sine ilk 11 başlamış ve 7 gol kaydetmiştir.*

  sol ayaklı, ters kanatta oynuyor, kumaşı, kalitesi fiziksel özellikleri gayet iyi ve yetenek olarak ligine çok çok fazla geliyor. yani olacak değil, olmuş bir futbolcu. bir üst lige çıkması kuvvetle muhtemel olan kocaelispor'da kalıp bir üst ligi de deneyebilir ancak yeteneği o seviyelerin üstünde. dolayısıyla sezon sonu bile beklenmeden epey rahatsız edilecekmiş gibi görünüyor gökdeniz ve kocaelispor.
 • 2
  kocaelispor'u 2019/2020 sezonunda taşımakta olan 2001 doğumlu sağ kanat oyuncusu. yaşına göre müthiş olgun oynuyor, 17 maçta 9 golü var. 12 ocak 2020 kocaelispor payasspor maçında da maç 0-0 devam ederken 63'te oyuna girip 67 ve 90'da attığı 2 golle galibiyeti getirdi.

  sezon sonunda sözleşmesi sona erecek, devre arasında kocaelispor'un sözleşmesini uzatmak için kendisiyle görüştüğü ve yıllık 500 bin tl teklif ettiği ancak gökdeniz'in bu maaşın 2 katından daha fazlasını talep ettiği için görüşmelerin tıkandığını yazmıştı yerel basın. sözleşme imzalamadığı için de maçlara yedek başlıyor şu sıralarda.

  kendisini canlı da izlediğim için çok net şunu söyleyebilirim, bu çocuk şu anki haliyle süper ligte oynar. halil akbunar'dan hiçbir eksiği yok. hareketli, çalım repertuarı geniş ve şutu olan bir oyuncu. trabzonspor'un peşinde olduğu söyleniyor, umarım biz de takip ediyoruzdur bir yerlerde.
 • 5
  3 senedir canlı izlediğim futbolcu... sahaya ilk adım attığında 16 yaşındayken sadece hız vardı, teknik, çeviklik, futbol bilgisi namına hiç bir şey yoktu ama sürekli üzerine koyarak gidiyor. bu gelişimi canlı izlemek futbol namına keyif veriyor. henüz tam olmuş bir futbolcu diyemeyiz, üzerine daha da koyabileceği şeyler vardır.

  çok kalmaz, önümüzdeki senelerde 1. lig ya da süper lig'de izleyebiliriz kendisini. zaten mevcut takımı da 2. lige çıkacak gibi duruyor. bir çok kulübün radarına girmiştir. sözleşmesi 2020'de bitiyor, uygun bir fiyata alınıp bir kulübe kiralanabilir. gelişimi orada takip edilebilir.