• 1
  şimdi, galatasaray'ın çocuğu olmak için alt yapıda oynamak şart değildir ama alt yapıdan çıkmak galatasaray'ın çocugu olmak için önemli bir avantaj getirir. arabın deyimiyle öylesi daha tatlı olur.

  https://youtu.be/0A_l6KFnd_k

  galatasaray' ın çocuğu kulüpten hep yüksek maaş alır. koskoca galatasaray'ın çocuğu düşük maaşla iş göremez. zamanında bir çocuğumuzun doğru düzgün maça çıkmadan milyon euro aldığı görülmüştür. ne yapalım evlat atalım mı.

  herkes galatasaray 'ın çocuğu olamaz. bu meşakkatli bir süreçtir. birçok genç bunun için birbirini yer. bu zorluğu aşmanın en kolay yolu teknik kadro, yönetim ya da dışarıdan nüfuzlu kişilerle sıkı bağlar kurmaktır.

  galatasaray' ın çocuğu formdayken galatasaraylılığını unutabilir ancak gözden düştüğünde herkesten daha galatasaraylı, en birinci cimbomlu olur.

  galatasaray'ın çocuğu ufak tefek skandallara karışır ki şanı yürüsün. antrenman sahasına porsche ile girer, hanımına spor araba koleksiyonu yapar, bazen formayı yere atar ama aslında niyeti iyidir. sadece siz onu anlayamazsınız. belki de o, galatasaray'ı gündemde tutmak için bunları yapıyordur değil mi?

  galatasaray 'ın çocuğu olmanın bir şartı da yerli oyuncularla her zaman birlik beraberlik içinde olmak ve gerektiğinde oyuncu, gerektiğinde teknik direktörü harcamaktan geçer. arada çizgiyi aşan arkadaşınız olursa hafifçe döverek hizaya getirebilirsiniz.

  galatasaray' ın çocuğu taraftar gruplarıyla iyi geçinir ancak basınla çalkantılı bir ilişki yaşar. basını bazen sever bazen döver.

  galatasaray'ın çocuğu derbilerde kavgaya en birinci koşar ki cümle alem galatasaraylı görsün.

  galatasaray'ın çocuğu futbolu bıraktığında genelde galatasaray'ın haklarını korumaz. bu tabi ki onun suçu değildir. zamanında bir jübileyi bile çok görmüşlerdir evlatlarına.

  galatasaray'ın çocuğu, başka takımların çocuklarıyla milli takımda buluşur. o zaman tüm türkiye'nin çocuğu olurlar. mesela maçta küfredip birini dövseler akşam televizyonda bir abileri çıkar. "günlük hayatında şeker gibi çocuk tüm bunları saha içi hırsından yapıyor" der. bir de canlı yayına bağlanıp
  özür diledi mi, bir bakmışsın kahraman olmuş.

  her kulubün böyle çocukları vardır. gördüğünüz gibi türkiye'de çocuk olmak zordur.