• 1
    bilgi birikimi yüksek, kavgadan önce sağduyuyla bakan, galatasaray için yeri geldiğinde kavganın en büyüğünü yapacak, blok halde bilet almayacak, kimsenin adamı olmayacak, kimseyi susturmayacak, kendi dinamiklerini oluşturacak, abilik kardeşlik kavramının olmadığı, toplumsal olaylara sağduyulu, siyasetin her türlüsüne kapalı, tamamen galatasaray ve saygı-sevgi üzerine kurulu tribün grubu aranıyor.

    artık galatasaray tribünlerinde tek başına olan oluşum, taraftarın yalnızca yüzde 30' unun ihtiyaçlarını karşılıyor. galatasaray taraftarı, eski kapalıdaki nöbetten çıkmış doktor, aklı başında mühendis, esnaf, çırak, hamal; yani gelir kapısı başka, genel kültürü yüksek, parasını galatasaray'a harcamaya gelen insanlardan oluşurdu. şimdilerde ise tribün grubu bir gelir kapısı oldu. blok halinde kombine alıp, bunları karaborsada satmak bunlardan bir tanesi. bu grubun mesleği tribüncülük. düşünün tek işiniz tribünde rant kovalamak. ne için; belli bir gelir karşılığı. bu oluşumun ne bağımsızlığı, ne fikirleri beni ilgilendiriyor.

    sırf şu sözlükte yeni bir oluşuma liderlik edebilecek 20 adam tanıyorum. kimse taşın altına elini koymuyorsa, biz sözlük olarak koyalım. çünkü; burada ki insanların tek menfaati galatasaray.