• 1
  2011'den beri takımımıza burak yılmaz, umut bulut,pandev, sigthorsson, diagne, gomis gibi problemli santraforlar geldi.

  burak yılmaz: sürekli ofsayta düşüyor, atakları mahvediyor, hücumda faul yapıyor ve sürekli atlıyordu. bunlara ek olarak akıl almaz pozisyonlar kaçırıyordu.

  umut bulut: mücadele eden çalışkan bir kişiydi ama teknik seviyesi o kadar düşüktü ki pasları dağlara taşlara gidiyordu. ayrıca dünyanın en kötü bitiriciliğine sahip forvetlerinden biriydi, gol atması tamamen tesadüflere bağlıydı.

  pandev: adam galatasaraya göbekli geldi, bildiğin baba göbeğiyle galatasarayda futbol oynamaya çalıştı ki olmadı da.

  sigthorsson: en ilginç vakalardan biri bu. galatasarayda bulunduğu süre boyunca sahaya çıkmadı, dünyanın hemen hemen her yerinde oynadı ama bir tek galatasarayda oynamadı.

  gomis: takımın düzenini bozuyor diye gönderildi. maaşına zam yapılmadı diye takım arkadaşlarıyla aynı masada oturmadığı haberleri yapıldı. iyi futbolcuydu ama problemliydi.

  ve mbaye diagne: kendisi yerli balotelli. kasımpaşada oynarken rakibine tükürdükten sonra bize geldi. gelir gelmez eşofmanıyla dikkat çekti. sonrasındaysa ceza sahasında hareketsiz duran vurdumduymaz bir santrafor olarak boy gösterdi ve 6 ayda taraftarın nefretini kazanmayı başardı. özellikle her maç en az bir pozisyonda atlamasıyla ve her penaltıyı atmak istemesiyle dikkat çekti. bu sezon başı kiraladık ve gibip belçikayı ile 2 ayda karıştırmayı başardı. hatta gittiği gün bile anderlecthle anlaşıp brugge'e imza atmasıyla belçikayı karıştırmayı başardı.

  biz diagneyi yollayıp muazzam bir santrafor aldık ama o da sakatlıktan oynayamıyor. devre arası için balotelliyi öneriyorum.