• 5203
  günü 10 milyon liralık sponsorluk anlaşmasıyla kapayan yönetim. yarın birgün rakipler sporcularına maaşlarını ödeyemezken bazı şeylerin değerini daha iyi anlayacağız. şampiyonlar ligi ve tribün gelirlerinin olmadığı üzerine bir de pandemi nedeniyle kriz ortamında kulübe 1 lira bile sponsor bulunmasının önemi ilerleyen günlerde ortaya çıkacak. umarım arttırarak devam ederler.
 • 5204
  novak neyse de ölmüş bitmiş, ismi bizimle anılırken neden alınıyor diye sürekli yönetime sallanan isimler rakip alınca iş yapan transfer oluyor. hayır bir diğer isim de neredeyse 2 milyon euro maaşla gelen, geçen seneye kadar ptt takımlarında oynamış, bir sezon ortalama bir performans göstermiş, para için kulüp değiştiren vizyonsuz bir isim. şu trollük işinizi mümkünse twitter’da felan yapın. bu sözlük galatasaraylılar için var. artık ben fenerliler ya da liseciler üye olup sosyal medya trollüğü yapıyor diye düşünüyorum. çünkü hakikaten yönetim alsa da almasa da suçlu oluyor. dün gelirken tü kaka denilenler gelmeyince üst düzey topçu oluyor. şimdi bir de yıllık 10 milyon lira sudan geliyor şu kısır zamanda. buna bile sallıyorlar. ben başka bir açıklama göremiyorum. normalde bu kadar savunmam ama cidden hakları yeniyor bu galatasaray düşmanları yüzünden. arda turan transferini istemediklerini ama teknik heyet için aldıklarını da kibarca adamlar belirtti. şu transferlerin hoca tarafından yapıldığını da bir zahmet kafanıza koyun. mali bir engel çıkmadıkça denilen isimler alınıyor. a ismini getirdim oynatacaksın hoca vs. gibi bir durum söz konusu değil. artık şu adamları kendileriyle alakasız konularda suçlamayı bırakın. sırf muhaliflik yapacaksınız veya birilerini aklayacaksınız diye de olmadık şeyler yazmayın. sadece gülünç oluyor sadece.
 • 5205
  günü; rakibimizin yaptığı 4 flaş transfere hemen cevap niteliğinde transferler yapmadan geçirdiği için eleştiri alan yönetimimiz. sözlükte 18 yaş sınırı getirilmeli, çünkü bu eleştiriyi ben ilkokul sıralarında falan yapardım herhalde. yönetimi son 2 senedir çok kez eleştirdim ama allah aşkına bu nedir?

  rakiplerimizin yaptığı transferleri * * * *flaş transfer olarak gören arkadaşlara "veteran futbolcudan flaş transfer olması için eski dünya starı olması gerek" demek isterdim. 2 tane veteran, 1 tane paragöz, 1 tane bu lig için güzel transfer görüyorum.
 • 5207
  yönetime, oyuncuya, ona, buna yapılan eleştirilerin tek ortak noktası var. fatih terim. artık yönetimi eleştirirken bile fatih terim eleştirileri yapılıyor. gerçi hocaya sallasalar yarın en büyük yönetim galatasaray yönetimi olur yine.

  sözlük nezdinde genel bir temennide bulunalım o zaman;

  allah içinizdeki fatih terim düşmanlığını ıslah etsin. siz olmazsınız orası net ama belki düşmanlığınız olur.

  vallahi pes.
 • 5208
  sevmeme rağmen eleştirdiğim yönetimdir lakin ezeli rakip ikisi veteran bek, diğeri sözünden dönmüş bir orta saha öbürü de hücumda iyi savunmada allah'a emanet bir sol bek aldı diye kimseyi transfer etmek zorunda değiller. zaten önümüzdeki günlerde emre kılınç, oğulcan çağlayan, kerem aktürkoğlu ve olimpiyakos ile ilişkisini kestiği an omar elondanişteyi açıklayacaklar. asıl mesele orta sahaya ve gidenlerin yerine yapılacak takviyeler olmalıdır.
 • 5209
  transfer taraftarınca iyice saçmalık seviyesinde eleştirilmeye başlandı. dursun gibi 10 adam alıp her birine 3-4 milyon euro verseler onlar için harika bir yönetimdi. ama kulübün geleceğini düşünüp 3 kuruşun hesabını yapınca tü kaka oluyor hepsi.

  adamlar bu ekonomik krizde kulübü kara geçiriyor, ligin en açık ara en iyi kadrosunu kuruyor ama transfere korkunç paralar harcaladıkları sürece hala beğenilmiyor.

  bildiklerini yolda yürümelerini tavsiye ettiğim yönetimdir. ama bu demek değildir ki hataları yok. ada, otel, kemerburgaz başta olmak üzere daha yapmaları gereken bir dünya iş var. iletişim problemleri var. var oğlu var. bunları da düzelterek daha da iyi olacaklarını umuyorum bu güzel insanların.
 • 5210
  rakip takımın 4 transfer yaptığı gün transfer yapmamasıyla eleştirilen yönetim. böyle bir yaklaşım olabilir mi? rakip takımın mert hakan dışındaki transferlerinin yaş ortalaması 32 dir ve muhtemelen yüksek yıllık ücretler alacaklardır. biraz sabırlı olmak lazim. omar ve emre kılınç isimleri nispeten genç ve daha değerli oyuncular ki sanırım 3-5 gün içinde açıklanacaklar. maliyetlerinin de düşük oldugu ifade ediliyor. kerem de denenmeye değer, genç ve az maliyetli bir yetenek. oğulcan konusunda ise pek ümitli değilim. feg, belhanda ve babelin maliyetlerinden kurtulup ( belki biraz bonservis de alarak) 2-3 iyi transfer daha yaparsa bu yonetim (ki ortasaha en kritik yer) güzel iş yapmış olur. ayrıca sponsorluk konusunda da başarılı olan yönetimdir.