• 24708
  19/20 şampiyonluğu zora girmiş olsa da şampiyonlar ligi iddiası sürmektedir. eğer trabzonsporun cezası değişmezse 3. olmak da çok büyük önem taşımaktadır. yeni ön eleme sisteminde ingiliz, alman, ispanyol takımları bize rakip olmadığı için geçilmesi imkansız değildir. nedense kimse bu konuyu önemsemiyor gibi hissediyorum.

  5 temmuz 2020 galatasaray trabzonspor maçı geleceğe yön verecek olması açısından mutlaka 3 puan kazanılması gereken bir maçtır.

  sinerji ekibini göreve davet ediyorum.
 • 24709
  sadece gönderilmesi gereken oyunculardan bahsedeceğim.
  şuan kulüpte var olan yabancı oyunlar;
  muslera,mariano, linnes,luyindama,donk,marcao,ozonwafor,saracchi,seri,lemina,belhanda,soso,sekidika,onyekuru,diagne,falcao,andone,babel,maicon

  toplam yabancı futbolcu sayısı: 20

  gitmesi gereken ve gidecek olanlar: linnes, ozonwafor,lemina,belhanda,soso,sekidika,onyekuru,diagne,falcao,andone,babel, maicon, luyindama*

  toplamda kalan yabancı sayısı: 6

  2 tane yabancı transfer hakkımız var yeni yabancı kuralı ile birlikte. bunun birini omar ile kullandık diğerini forvet ile birlikte kullanırsak bence yabancı kuralını da ortadan kaldırabiliriz.

  çok hayalperest bir entry oldu ama gerçekleşmesi zor olmayan bir hayal bence.

  edit:jimmy türk statüsünde oynuyormuş.
 • 24710
  2019-2020 sezonu transfer döneminde bazı hatalar yaptığımız kulübümüz.
  *belhanda ve feghouli iki sene üstüste şampiyon unvanıyla satılamaması.
  *30 gol atan diagne' nin pazarlanamaması.
  *babel' e evladiyelik sözleşme yapılıp alınması.
  *çok büyük bir isim olsa da yılda 25 maç kaçıracak bir falcao' nun en büyük kurtarıcı olarak getirilmesi.
  (biz taraftarların da yıldız transferi olarak bu işte sorumluluğu çok)
  güçlü ve mücadele karakteri yüksek elmander tipi bir hücumcu ile şu anda şampiyonluğu kutluyor olabilirdik.
 • 24712
  tamamen yabancı sınırı gelse bile (sahada 11 türk olması) gerekirse olduğu gibi u21 takımını sahaya sürüp artık arda'larla, caner'lerle, semih'lerle.......vb. tiplerle işinin olmaması, kapısının önünden bile geçirmemesi gereken futbol takımıdır.
  aksine yönetimin rotasını yeni yüzlere, yeni yeteneklere yöneltmesinin zamanı geldi de geçiyor ama bunu oyuncular parlamadan, henüz membağındayken yapabilmek önemli olan..
 • 24713
  futbolcudan önce yönetici transfer etmesi gereken takımımız.

  bakın arkadaşlar bu yaz çok kritik. mali olarak tüm kulüpler tarihin en zor günlerinde. bu zaten böyleydi üzerine bir de kombine bile satamıyoruz, gelirler neredeyse bitti, pandemi mali olarak her kulübü vurdu. zaten takımımızın maliyeti çok yüksek. bu yaz kurulacak kadro hayati önem taşıyor. hem maliyetleri düşürüp hem de seneye kesinlikle şampiyon olacak kadroyu kurmalıyız.

  başkanımızın sağlık durumu malum. futbol takımımız onyekuru konusundan da görüldüğü gibi doğal olarak an itibariyle iyi yönetilemiyor. hocamız tüm insanların içerisinde galatasaray'a teknik direktörlüğü en iyi yapacak hoca. ancak takımla ilgili çok soru işareti var. her sorunu hocanın çözmesini beklemek haksızlık.

  hem kiralıklar gidecek, hem bir sürü futbolcumuz geri dönecek. maaşından kurtulmak istediğimiz yıldızlarımız var. yabancı sınırı geliyor o ayrı dert. hem çok satış yapmalı hem çok transfer yapmalıyız. bu kadar şey yapılması gereken bir yaz döneminde çok iyi yönetilmeliyiz. başkanımızın sağlık durumu böyle iken tüm süreci abdürrahim albayrak üzerinden yürütmek büyük kumar olur.

  bakın bütün yıllarda kadrosunu kötü kuran, transfer açısından kötü yönetilen takımlar o sezon hep başarısız olmuştur. yıllardır şampiyon olan ve şampiyonluğa oynayan takımlara bakın. hep iyi yönetilmiştir. acilen futbol şubesinin başına yönetici, sportif direktör getirmemiz gerekiyor.
 • 24716
  2019-2020 sezonunun sonuna geldiğimiz şu günlerde ciddi ciddi donk dışında forvete koyacak herhangi bir adamın kalmadığı takımdır.

  hadi en son maç gene onyekuru ileri uçta emre akbaba'nın alan açması ile bir şeyler yapmaya çalıştı ama an itibariyle o da takımdan ayrıldı. 2 şampiyonluk adayından biriyle maç yapacaksın ama ;

  adem-yok
  falcao-yok
  andone-yok
  onyekuru-yok
  marcao-yok
  luyindama-yok
  muslera-yok
  lemina-yok

  ee daha yapacak birşey de yok. kabul galatasaray futbol takımı da bu sezon ilk yarıyı çok hoyratça kullandı ama bazen de olmayınca olmuyor aga.