• 6604
  bu yaz yastık altına 5 milyon euro atması gereken kulüp. sonra faksın başına birini koyup bütün transfer döneminde fenerbahçe hesaplarını takip ettirip, fenerbahçe'yle adı geçen her oyuncunun kulübüne direkt 5 milyonluk teklif yapması lazım. hatta iyi bir yazılımcı ile anlaşılırsa otomatik mail olarak da uygulanabilir.
  mesela; a spor: fenerbahçe payet'le ilgileniyor. sonra şaaak bir anda marsilya kulüp sekreterinin önüne bir mail. cash 5 milyon veriyoruz payet için.
  trt spor: fener'den messi bombası. şaaak mail to barcelona ' messi için cash 5 milyon euro veriyoruz' (your mail couldn't be sended to reciver falan şeklinde mail dönüşü olacak muhtemelen ama olsun önemli değil o kadar olur)
 • 6605
  bundan sonra fenerbahçe'nin tüm transferlerine salça olması gereken kulübümüz.

  bu kaçıncı oldu. daha geçen sene vedat muriqi, mert hakan bu sene irfan can kahveci. yıllar önce alper potuk, ondan önce miroslav stoch. adamlar 22-23 yıl önce adrian ilie bizdeyken kıskançlıktan kardeşi sabin ilie'yi aldılar.

  klinik bir vaka haline gelmiş bu camiaya artık bizim yönetimler de anladığı dilden konuşmalı.
 • 6606
  fenerbahçe ile uzaktan yakından benzemeyen, benzememesi gereken kulübümüz. fenerbahçe transfer işlerimize taş mı koyuyor. bizim yapmamız gereken şu olmalı.

  ilk onyekuru nasıl transfer edildiyse o şekil transfer yapılmalı. onyekuru ülkeye gelmiş, sağlık kontrolünden geçmiş daha yeni medyada yer buldu. atıyorum bizim hedefimiz italya'dan bir orta saha oyuncusu mu.? medyaya alakasız farklı iki ülkeden iki futbolcu ismi sal. fatih hoca çok istiyor, scout ekibinin önerisi diye muhabirlere haber ver. hatta gerçektende görüş, bilgi al ki yabancı medyada yer bulsun. fener salça mı olacak onlara olsun. sen hedefine gizli bir şekilde git, oyalanmadan bitir. yurt içinden futbolcu mu istiyorsun. oyalama, alabiliyorsan git al. alamıyorsan üsteleme. szalai scout ekibinin önerisi mi.? o zaman dışarıya sızmayacak.

  transfer işlerinde ders mi vermek istiyoruz. benim önerim şöyle. istediğimiz oyuncuyla anlaştık mı, tabi zaruri değilse açıklamıyoruz ta ki bizim yemi yutarak elimizden bir oyuncuyu aldıklarını zannettikleri zamanı bekle. coşkuyla açıkladılar mı, patlat haberi. iki kere böyle yaparsan bir daha bu işlere bulaşmazlar.