• 1
  antu.com'da yer alan bir başlık.

  neden buraya taşıdım? çünkü eğlenceli olmasının yanında önemli bir tarafı daha var.

  gerçek bir cümle değil, fenerbahçe elbette daha sonraki yıllarda şampiyonluk görecektir. antu kafasında bir yazar olmadığımı da bu önermemle belirtmiş olayım.

  fakat fenerbahçelilerin şu anki psikolojisi anlamında ciddi fikirler veren bir cümle. bu yıl şampiyon olursak, toparlanmaları ciddi anlamda zor. başka bir takımın şampiyonluğu fenerbahçe'yi yine fazlaca sarsar, ama bizim şampiyonluğumuz çok büyük sarsar. zira artık cebinden milyon euro'lar dökebilecek bir başkan kurallar gereği mümkün değil.

  geçmiş olsun.
 • 2
  http://forum.antu.com/...ID=85265&sayfa=1

  yalnız var ya birisi de ilahi adalet yazmamış, bazıları da rte'nin istediği başkanı getirelim falan demiş. ulan sizin mantığınız hadi doğru diyelim, aziz yıldırım rte'nin istediği başkan mıydı sanki, onun zamanında şampiyon* oldunuz ama. nasıl değerlendireceğiz bu durumu şimdi. neyse neredekalmistik21 kardeşimin fenerbahçe ile ilgili ve sonuna kadar katıldığım şu entry’sini şuraya bırakıyorum. umarım bir daha da şampiyon olamazsınız çünkü gerçekten hayatımda gördüğüm en çirkin rakipsiniz...

  --- alıntı ---

  sen uefa nezdinde tescilli şikeci bir kulüp ol,

  ülkedeki futbol federasyonu başkanı senin eski asbaşkanın olsun,

  senelerdir ülkedeki tüm gücün sahibi cumhurbaşkanı senin divan kurulu üyen olsun,

  kulüp başkanın, ülkenin en büyük aile şirketinin sahiplerinden biri olsun,

  türk futbolunun kara kutusu rıdvan dilmen senin efsanen olsun tvlerde algı pompalasın,

  türk futbolunun en karanlık oyuncusu senin kardonda yer alsın senin efsanen olsun, hakem azarlasın,

  senin başkanın, başkan vekilin sanki arkadaş ortamındaymışçasına her hafta tvlerde nefret kussun, yalan beyanatlar versin, başarısızlığını örtmek için başka camiaları karalamaya çalışsın ama tek ceza almasın,

  sen sezon başında getirilen harcama limitlerini aş, sana verilmesi gereken transfer yasağı, puan silme ve para cezası gibi yaptırımlar hasır altı edilsin, hiçbir ceza almadığın gibi üstüne bir de transfer yap,

  senin hocan hakem hakkında açıklama yaparken ''şerefsiz nasıl görmedin bunu'' gibi bir lafı cümle içinde kullansın, birilerinin istifa etmesini istesin ama pfdk'ya dahi sevk edilmesin,

  sonra da camia olarak utanmadan gene galatasaray'ı şampiyon yapacaklar, şampiyonluğumuz engelleniyor diye ağlayın.

  bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok yalnız. galatasaray gene şampiyon olacak. her zamanki gibi alnının teriyle, bileğinin hakkıyla..

  bunu herkes gibi siz de görüyorsunuz. hedefine odaklanmış bir fatih terim'in nasıl uykularınızı kaçırdığını, sezon sonu geldiğinde kirli ellerinizden o kupayı söke söke alacağını siz de biz de gayet iyi biliyoruz.

  bu sezon sonunda hoca amel defterinizi kendi elleriyle yazacak, seneye gene kendi elleriyle kapatacak. titreyin..

  --- alıntı ---
 • 4
  --- alıntı ---

  bu gerçekleri çok erken gördük ve akılcı çözümler istedik diye burada bize demediğini bırakmadı zengin sever fenerbahçe taraftarı.

  fenerbahçe´nin sorunu mental bir sorundur. bunu kısaca zenginlerin oyuncağı olması ile anlatabiliriz. taraftarından tüm üyelerine kadar zengin koca arayan kadınlar gibi davranıyoruz. futbolu bilen işi sahada çözmesi gerektiğini düşünen ve altyapını organize ederek gümbür gümbür gelebilirsin ama yok "zengin biri gelsin herşeyi ve herkesi alsın ve şampiyon olalım" kafasında tüm camia.

  bu kafa ile burnumuz boktan hiçbir zaman çıkmaz maalesef.

  --- alıntı ---

  maymun gözünü açtı beyler ama bir kişi açmış. *