• 25898
  rüyamda gördüğüm hocamız, canımız, ciğerimiz.

  etiler'de arkadaşlarla laflarken telefonum çaldı. arayan babam. oğlum hemen eve gel dedi. rüyada bile panik etti bu telefon beni. senaryoyu yazan benim ama yine gerildim.

  baba dedim. ne oldu önemli bir şey mi var. yok dedi bir sürprizimiz var sana eve gel hemen.

  atladım arabaya eve gittim. kapının önünde cebimden anahtarı çıkarıcam içerden fatih hocanın sesi geliyor. allah allah diyorum bugün maç yok hoca nereye ne röportaj veriyor acaba. dedim herhalde eski konuşmaları.

  kapıyı açar açmaz ilk fulya hanımla göz göze geldim. yaman ve nil bizim salonda koşturuyor. kapadım hemen kapıyı. dedim yanlış ev herhalde. sonra annem geri açtı kapıyı. oğlum napıyorsun gelsene içeri dedi.

  girdim. terim ailesi bizim salonda baya oturmuş bana bakıyor. hoca babamla viski içiyor. hocam dedim. sarılmak istiyorum ama sizi riske atmak da istemiyorum dışardan geldim.

  hoca önce bir tebessüm etti. gel evlat sarıl dedi. deyiş o deyiş. uyandım. gerisini hayalgücüm bile kaldırmadı.

  hayalimiz bu hocam. ama gerçekler farklı. aynı salonda tek başıma bira içiyorum şu an. şerefine hocam, bir gün tanışmak dileğiyle.
 • 25900
  https://twitter.com/...444227987046405?s=21

  bu fotoğraftan sonra içim cız etti, dönüp düşünüyorum bu adam daha ne yapabilir diye, yok arkadaş bu adam bu kulüp için çok fazlasını yaptı ve hala acımasızca olumsuz eleştirenleri görüyorum bu beni çok üzüyor..

  her zaman arkandayız hocam bir maç toplantısında şunu söylemiştin hocam "galatasaray taraftarı sabırsızdır ama bizim olduğumuz yerde sabrı sınırsızdır." daha önce de söylemiştim, evet hocam sabrım senin olduğun yerde gerçekten sınırsız.