• 649
  son iki maçta kalesinde 1 isabetli şut görüp 1 gol yiyen kalecimiz. okan kocuk'un 2.75 milyon tl maaş aldığı takımda 4 milyon tl maaş almaktadır. yazık günah ziyan nedir birebir örneği. şu adamı alacağımıza okan'a güvenip arkasında altyapı çocuğunu oturtsak şu ana kadar daha kötü olmayacağı gibi muhtemelen daha iyi olacaktı, en azından gençlere süre vermiş olacaktık. 4 milyon tl de cebimizde kalacaktı. bu para sponsorlardan bir yıl alacağız diye göbeğimizi çatlattığımız para bu arada.
 • 652
  son iki maçta kalesine gelip de gol olan bir isabetli şutun benzerini galatasaray rakip kaleye gönderseydi o da gol olurdu zaten.

  adama zorla fatih savundurtuyorsunuz şurada. taraftar öyle, bir adama taktı mı takıyor. yahu fatih bu takımın 3. kalecisi. form durumuna göre 2. olur en fazla. bir anda kendini şampiyonluğa oynayan takımın kalesinde buldu ve skandal hiçbir şey de yapmadı üstelik. şu an milli takım kalecisi mert günok ne kadar kalecilik yapıyorsa fatih de o kadar yapıyor. iyi kaleci demiyorum, iyi oynuyor da demiyorum ama topu topu 7 gol yemiş bir takımın da puan kaybı kaleciye bağlanmaz. yazıktır, günahtır bu adama. ne olacak fatih'i yok edince? ne geçecek elimize? ne olur abi şu adama destek olsak? zaten yedek kaleci bu adam. yahu bu takım orkun ile aykut ile şampiyon oldu. iyi ki o zamanlar böyle bir sosyal medya kullanımı yoktu. ayıp ya. sanki maç satmış gibi adama denmeyen kalmadı.
 • 653
  galatasaray kariyerinde herhangi bir kabahati bulunmayan oyuncudur.
  kendisinin galatasaray'da bulunmasi ve okan kocuk varken onemli maclarda sahaya cikmasi galatasaray futbol takimi tarihinin en hatali tercihlerindendir.

  kalecilik yeteneklerinin seviyesiyle ilgili cok kafa patlatmaya gerek yok bence, alanya macinda* serbest vurusta durdugu yer ve rangers macinda* yedigi ikinci gol azicik futbol izlemis ve oyunun mantigini anlayabilmis herkes icin yeterli birer referanstir.
 • 654
  becerileri ve kariyeri belli olan oyuncumuz. kendisini de okan'ı da eleştirmeyi anlamlı bulmuyorum. bu adamları eleştirdiğimizde daha iyi olmayacaklar. bu adamlara 10 milyon verdiğimizde 10 milyonluk performans da alamayacağız. her iki kaleci de yetenekleri ölçüsünde ellerinden geleni yapıyor. bence yedek kaleci olarak da gayet yeterliler. ne zaman muslera ile yollarımız ayrılır, o zaman kendileri birinci kaleci için yeterli mi değil mi konuşuruz.
 • 655
  kendisini eleştirmek birlik olalım sırt sırta verelim kimse bizim önümüzde duramaz demek ile tamamen zıt bir durum. hata yapmış mıdır? evet yapmıştır. hata adı üstünde. öyle saldırılıyor ki adama sanırısın maçı sattı bilerek yedi golleri. kendisi de eline geçen fırsatın farkında. ne olduğunun ne olacağının da farkında. yetenekleri müsade ettiği sürece hakkını vererek mücadele etmenin derdin de.

  bence takıma köstek olmaktansa tüm takım oyuncularına destek olarak devam edersek bir takım zorlukları daha rahat geçebiliriz. zaten bir sürü sıkıntı mevcut üstüne üstlük bu şekilde oyuncularımızı da biz de yerden yere vurursak başarı bize yaklaşmaz uzaklaşır düşüncesindeyim.
 • 656
  rangers eşleşmesinde kalede kendisi yerine okan olsa turu geçerdik ligdeki puan kayıplarını saymıyorum bile. benim için yıllar sonra bile hatırlanacak gerçek bu. o eşleşmede kalede olması ise kendisinin hatası değil. hata ortalama bir anadolu takımı kalecisini sanki oblak gelmişçesine hemen birinci kaleci yapan teknik heyetindir. sezon sonunda yollarımızı ayırmamızı umduğum kalecimiz.