• 700
  türkiye'de bir şeyler söylemeye cesareti olan, akıntıya karşı kürek çeken nadir gazetecilerden. mesut özil transferi ile ilgili de bir şeyler karalamış. ultra araştırmacı gazeteci, galatasaray ve beşiktaş'ın transferlerini didik didik inceleyen adalet savunucusu atilla türker'in mesut transferi ile ilgili bir araştırmasının olup olmayacağını da çok merak ediyorum. twitter'da ''destek gelsin mesut'un gerçek maaşını bulurum'' diyordu. aha destek fatih altaylı'dan geldi. hadi buyur.

  https://www.haberturk.com/...52041-imece-ile-ozil

  --- alıntı ---
  mesut özil’in fenerbahçe’ye gelişi ile ilgili yapılan açıklamalar beni çok güldürüyor.

  çünkü aptal yerine koyulmak çok hoşuma gidiyor.

  arsenal’de yılda 16 milyon avro kazanan mesut, fenerbahçe’yi ve ülkesini o kadar seviyormuş ki, buraya 3 milyona gelmiş.

  daha önce kariyeri için alman milli takımı’nı tercih eden ve yıllarca alman forması ile top koşturan bu çocuğun ani yükselen vatan, millet ve sakarya aşkı ve damarlarında birdenbire sarı lacivertleşen kan beni çok duygulandırıyor.

  kimse kimseyi yemesin.

  doğrudur, fenerbahçe mesut özil’e 3 milyon avro verecek olabilir.

  paranın geri kalanı mesut özil’e başka bir yöntemle aktarılacak ve bunu herkes biliyor.

  yapılan organizasyona göre özil’e 6 milyon avro kamuya iş yapan birtakım müteahhitlerin kesesinden, 4 milyon avro ise bu transferde büyük emeği olan bir televizyon patronunun cebinden verilecek.

  buna da uygun bir kılıf hazırlanacak.

  anlayacağınız bir tür “imece” ile herr özil getirildi.

  yapabilene helal olsun da, umarım bu çabaya değer.

  --- alıntı ---