• 3196
  kendisinin acil olarak sürekli oynayacağı bir anadolu kulübüne kiralanması gerekiyor. mevcut kalite anlamında zayıf galatasarayda bile kendisini gösterememesinin esas nedeni sakatlıklar sonrası özgüven kaybı ve sürekli oynayamamak.

  sözleşmesi sezon sonu bitiyor. bence ocak ayında makul bir ücret önermek ve kabul ediyorsa hemen ligin 2.devresi sürekli oynayacağı bir takımın yolunu tutmak. antalyaspor, alanyaspor, karagümrük, göztepe, sivas, kasımpaşa kendisi için yeterli süre bulabileceği ve performansını yukarı çekebilecek takımlar.
 • 3198
  23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçında %100 lük pozisyonu harcadığı için haklı olarak eleştirilmiş.
  şöyle bir hatamız var; bir pozisyon üzerinde çok takılıyoruz. bu tarz pozisyonları kaçıran ne ilk ne de son futbolcu olacak emre akbaba. önemli olan maç içinde ne yaptığı. dün daha çok ikinci forvet gibi oynadı. ceza sahasına müthiş koşular attı. 3-4 net pozisyona girdi. saha da hocanın istediği her şeyi yaptı.

  hala eksikleri var sakatlık sonrası fizik olarak tam hazır değil. ama mevcut kadroda 11'e direk yazılacak futbolcu. emre kılınç'ı sol tarafa atıp taylan-belhanda orta sahasının önünde 2. forvet gibi kullanılması gerekli diye düşünüyorum.