• 8
  türkiye'de haberciliğin geleceğine yön veren adam olabilir.

  malum medyada dışlandıktan sonra sosyal medyadan yaptığı yayınlarla küllerinden doğdu. dünyanın her yerinde aktif muhabiri var. sıradan vatandaşa anında 4.5g ile bağlanıp görüntü, son durum alıyor.*

  ara sıra fenerli damarı da tutsa göte göt demeyi bilir.

  salgın nedeniyle yaptığı şu açıklamalar ve fatih hoca için söyledikleri de bunun göstergesi.

  https://twitter.com/.../1239991180210761729
 • 9
  ana akım medyada en çok izlenen kanal sahibi.

  bir fb'li olarak fatih terim hakkındaki konuşmaları da çok iyi. keşke tüm fenerliler böyle sağduyulu olsa.

  söylediğim şaka değil bu arada ciddi. ana akım medya internet ortamına kaydı artık. televizyon kanalları izlenmiyor. belki habertürk, ntv, cnn yeteri ölçüde izleniyordur ama diğer haber kanallarının hepsinin rate'leri çok düşük. artık herkes youtube'dan, twitter'dan, facebook'tan veya whatsapp'tan haber alıyor. benim 52 yaşındaki babam bile artık tv izlemeyi bıraktı, pc'yi açıp internet sitelerinde dolaşıyor, telefonundan twitter'a giriyor çünkü dünya ve özellikle türkiye çok değişti/değişiyor. size şimdi burda sorsam (özellikle 18-30 yaş aralığındaki renktaşlara) youtube'da cüneyt özdemir'i haftada kaç kere görüyorsunuz, evinizdeki tv'de ntv logosunu kaç kere görüyorsunuz diye, yüksek ihtimalle cücü daha çok çıkar. :)
 • 11
  adam gibi adamdır. yok bu onun için değildi.

  tweet ile boş yapmıştır. millet metrobüse biniyor. işe gidiyor, devlet maske dağıtamıyor. yok niye oynanacakmış.

  pandemi üzerinden üç ay geçti. pandeminin başı ile sonu arasında,siyah ve beyaz kadar fark var. bildiğimiz ve bilmediğimiz o kadar şey oldu ki,futbol aleminde herkes euro ile milyonlar alıyor.hepsi pandemi zamanı kral gibi tatil yaptılar. 1.5 ay kendilerini izole etsinler çok bir şey olmaz.
  hepsi test oluyor. kontrol ediliyor. ya test olmayan bizler?. insanlar kredi çekti. asgari maaşdan az paraya ev baktı. çıksınlar oynasınlar herkesin morale,motivasyona ihtiyacı var.

  https://twitter.com/.../1239991180210761729