• 2953
    beşiktaş, burak yılmaz'ı maaşının yüksek gelmesi sebebiyle göndermişti ama yıllık 1 milyon 600 bin euro ücret ile josef de souza'yı transfer ettiği söylendi. vincent aboubakar ile de ne kadar düşük ücrete anlaşırlarsa anlaşssınlar 1 milyon euro'dan fazla alır diye tahmin ediyorum.

    şimdi bu isimlere baktığımızda geçmişte kalitesi olan ama yaşadıkları ciddi sakatlıklar sebebiyle ne vereceği belirsiz görünüyor. yani, burak yılmaz'ın öyle ya da böyle ne vereceği belli ki, en azından "bir gol atıp üstüne yatma oyununu" daha başarılı kılabilirdi. sonuçta bir şekilde gol atabilen bir futbolcu.

    açıkçası beşiktaş, hiç planlı, programlı bir transfer dönemi geçiremedi ve fenerbahçe o kadar transfer yapmasına rağmen beşiktaş daha kapalı kutu gibi görünüyor. bir de hala sağ bekleri yok. sergen yalçın'ın da pek içine sinen bir kadro olmayacak gibi duruyor transfer dönemi sonunda.

    kadrosunda ciddi defolar olacağı için ligde şampiyonluk kovalamaları zaten zor ama en azından avrupa'da yoluna devam edip, yapabildikleri kadar ülke puanına katkı sağlamalarını isterim. avrupa'da her takımın puan getirmesine ihtiyacımız var.