• 146
  renktaşlar bu kampanya bazılarının yazdığı gibi tabandan tavana gelen bur kampanyadır.
  az soluklanalım ateş kusmadan önce, bir bakın hayatta neredesiniz? sizinle aynı seviyelerden geçen yabancı yaşıtlarıniz nerede?
  bu farkın sebebi sadece hükümetler değildir. sizin düşünce tarzınızdır.
  negatiflik kara deliği hayatı siler atar. malesef burada da hava karamsarlık ötesi , her başlıkta mutsuz yorumlar, atışmalar sataşmalar.

  bir durun soluklanın, tamam coğrafyada etken .
  kapatın tvyi az internetten tırmalayın , ne zevk veriyorsa içinde kaybolun biraz çünkü baska şekilde fark edemeyeceksiniz.

  bakın yönetimi seviyorduk hayal kırıklıkları yaşattı transferlerde üzdü. kabul etmeyen yok ama her hareketlerinde şeytan taşlamayın, iranlı recm linçcileri gibi olmayın.

  takım iyi, fatih terim başta, ffp bitiyor, 1996daki gibi kadro kuruyor fatih terim. o günleri yaşadık sonu muhteşemdi.
  gene tekrarı olabilir az sabir ve keyif.

  katkıda bulunacağım kampanyadır. galatasaray iyi bir maç sonrası bir terapistin 10 kaplan gücünde etkisini gösterir. terapist yerine galatasaray :)
 • 149
  kulüp zordaysa yapılabilenecek kampanyadır. kulüplerin yaptığı bağış kampayalarını hiçbir şekilde abes bulmadığım gibi bütçeme uygun bir şekilde bağış da yaptım. benim saçma bulduğum ise hiçbir plan program olmadan yapılması. yani en azından gün boyu futbolcuların ve teknik heyetin bağışta bulunduğu ve kampanyayı desteklediği videolar yayınlanabilirdi, ünlü galatasaraylı oyunculardanda aynı şekilde destek istenebilirdi ve son olarakta en azından app'e bir sayaç eklenebilirdi. bunlar hala yapılabilir tabi ama bu kadar plansız bir kampanya bana doğru gelmedi. ve ayrıca yanlış bilmiyorsam böyle bir kampanyayı senede sadece 1 defa yapabiliyoruz bu hakkımızı bu kadar plansız programsız yapmak bilemedim yinede her renktaşımın katılmasını isterim.

  edit: yazım hatası
 • 151
  beni sözlükte sallandıracaklar ama desteklemiyorum. verecek 100 liranız varsa darüşşafaka'ya falan verin abi. 200 liranız varsa gidin 200'ünü de verin. bağış vermek için daha mantıklı yozlaşmamış kurumlar vardır elbet. spor kulüplerine bağış mantıklı gelmiyor bana, üzgünüm. 2014 yılından beri düzenli kombine alıp store alışverişleri yapan ve elinden geldiğince takımına destek olan biri olarak söylüyorum.. umarım yanlış anlamazsınız. sevgiler..
 • 153
  3 günlük, haftalık ve aylık yönetimken yaptıkları yardım kampanyaları daö felaketi sonrası hem taraftarı konsolide etmek hem de nakit akışı sağlayıp kasaya nefes aldırmak için ne kadar doğruysa 3 yıllık yönetim olarak hala böyle bir gelirden medet ummaları aynı şekilde yanlış.

  transfer yapamadığı için mustafa cengiz ve yönetimini eleştirmedim. profesyonel dünyanın umulmadık bariyerlerini bile geçerli bir mazeret olarak kabul ettim. ancak 3 yıl sonunda başladığımız yere geri gelmemiz beni hayal kırıklığına uğrattı.

  destek olmak isteyen destek olsun tabii. beni üzen en kötü günlerinde bile burada savunduğum yönetimin aslında diğerlerinden pek bir farkı olmadığını fark etmek oldu. diğer adaylardan ve rakip yönetimlerden daha iyisi değillerse o makamda durmalarının bir taraftar olarak benim için önemi yok.