• 18031
  kendisini sevmiyorum, malum kesime olan yakınlığı, adamlık safsatası cart curt gibi zibilyon tane sebep yüzünden. belli ki hocam takımda olmasını istiyor, her ne kadar bu kararın mantıklı olmadığını düşünsem de hoca yönetimle zıtlaşma pahasına istiyor. arda zaten uzunca bir süredir bunu istediğini her mikrofona söylüyor.

  bu taraftara yine bir arda geldi mi gelecek mi saçmalığı yaşatmayın abi. transfer döneminin açıldığı an imza attırın. ben bir transfer dönemi boyunca arda geldi mi gelecek mi geliyor mu haberlerini her gün okumak istemiyorum. atın abi imzayı, koyun takıma çalışsın takımla. yeter yemin ediyorum sıkıldım her transfer döneminde adını duymaktan ya.
 • 18037
  kap'a bildirildiği an futbolla ilişkimi keseceğim futbolcu. takımımızın diğer spor dallarını da salladığı yok, artık galatasaraylılığı askıya mı alırım, askıya aldıktan sonra bir daha geri alır mıyım onu bilmem. zaten yabancı kuralı da geliyor. hep aynı terane, kısır döngü'de dolanıyoruz. körler sağırlar birbirini ağırlar artık. başımızda zaten bir atatürk düşmanı var. yalakaları da her alanda hakkımızı yiyor. bir de üstüne digitürk'e, maça, gsstore'a para verip bu arkadaşı besleyemem. sana mı kaldı diyorsanız, bana kaldı. midem kaldırmıyor bu tipleri, her gün sokakta, televziyonda, televizyonu açmasam internette, sosyal medyaya girmesem kapıdan bacadan giriyorlar, yine karşıma çıkıyorlar. bizim takımda bunlardan yoktu, eksik diye getiriyorlar heralde.
  edit: bunlardan yok derken abdurrahim albayrak'ı unutmuşum.
 • 18038
  fatih terim'in çıkıp galatasaray taraftarına neden ısrarla istediğini anlatması gerekiyor artık. yönetim istemiyor, taraftar istemiyor, terim istiyor. futbol olarak katkı vereceğini kimse düşünmüyor zaten. futbol açısından bitik olduğu herkesin malumu. karakter olarak da bir bülent korkmaz değil, bir elmander değil, hatta bir selçuk inan da değil. gelsin abilik yapsın, galatasaraylılığı anlatsın diyebileceğin bir adam değil. bütün kankaları fenerin en çirkef isimleri.. yükseleni beşiktaş.
  tüm bunlara rağmen hoca ısrarla, camiayı karşısına alarak istiyorsa bir sebebi olmalı. bunu çıkıp anlatırsa tartışmalar biter muhtemelen.

  takımda görmek istemediğim eski topçu.
 • 18039
  gelirse maç başı 200 bin tl alacağı konuşulan futbolcu. normalde çok ucuz bir fiyat bu fakat bana bu bile çok fazla geliyor. küçümsemek için demiyorum ama coğrafya kaderdir misali değinmek istiyorum. ben iş bulabilmek için her şeyi yapıyorum. yüksek lisansından tutun çizim programlarına yabancı diline projesine kadar kendimi geliştirmek için işsiz işsiz bir taraflarımı yırtıyorum ama hala iş bulamıyorum. diğer tarafta emeklilik yaşı gelmiş sırf galatasaraylı diye 90 dk top koşturup benim ortalama 246240 dakikada kazanacağım parayı kazanıyor. burada suçu ardada ya da başkasında aramıyorum hayatın gerçekleri bu ne yazık ki. aldığı paralar helali hoş olsun.