• 17969
    berkay'in esiyle yasadigi iletisim sonrasindaki kavga ve hastane basma olaylarindan mahkum olmustur, hapse girmemis olmasi hukmun aciklanmasinin geri birakilmasi sayesinde oldu. ama bu sucuna atifla bir seyler yazarsaniz belali entry olarak da degerlendirilebiliyor.

    bu kulubun tanju'yu barindirmamasina sebep olan bir kultur vardi, uzulerek goruyorum ki o kultur kaybolmus coktan.
  • 17970
    lafa gelince vatan, millet konularında mangalda kül bırakmayan ama "milli" maçta taraftarını, milletini alenen satan ve üstüne sırıtan adamı "bana bir zararı olmamıştır" diye savunanlar sanırım gs sempatizanı ingilizler olsa gerek. zira türkiye cumhuriyeti vatandaşı iseler bahsi geçen "adam"ın onlara zararı dokundu.

    şimdi gelelim bu ingilizlere. yarın adalet bakanlığına gidip şu an hapis yatmakta olan ne kadar hırsız, katil ve tecavüzcü varsa söyleyeceğim serbest bıraksınlar. zira bu insanlar kurbanlarının ailesini de saysan çok çok 5-10 kişiye zarar vermişlerdir. geri kalan 80 milyona bir zararları yok. kıyaslayınca yok kabul edilebilir. nasıl ki arda turan'ın insanları silahla tehdit etmesi, hastanede silah patlatması bize zarar vermediği için bizim açımızdan önemsizse onların yaptıkları da aynı derecede önemsiz. sadece kurbanlarının çalıştığı yerde işe girmesinler yeter. hatta içlerinde koyu galatasaraylı illaki vardır, alalım onları camiamızda başlasınlar işe. sonuçta galatasaray'a bir zararları olmuş mu? olmamış. ben ona bakarım. yararlarının olup olmaması da önemsiz, galatasaraylı olsunlar yeter.