• 3956
  bir süredir kameralara görünmeyen transfer sihirbazı.

  futbolcu alış ve satışlarında mahir, kulübün eli sıkışıkken kasa kolaylığı sağlamaktan geri duymayacak kadar yürekli, galatasarayın menfaatleri doğrultusunda 10'larca farklı menajer ile çalışacak kadar geniş bir network sahibi yöneticimiz. geleceğin muhtemel başkanı.

  siz bakmayın tarihimizin en kolay şampiyonlar ligi grubuna forvetsiz gidip, 9 ay forvet arayıp, çin'i, brezilya'yı falan yoklayıp sonucunda turgay ciner abisinden 13 milyon euro'ya diagne'yi aldığına.

  siz bakmayın takımın as 3 orta sahasının kiralık olduğu sezon ertesi giden 3 orta sahasına karşılık herhangi bir takviye yapılmadığına.

  siz bakmayın galibiyet sonrası mobese görse konuşacakken mağlubiyet sonrası mumla arasan bulamayacak olmanıza.

  siz bakmayın koca yaz gördüğü her kameraya transfer yapacağız diye 10 milyonlarca insana yalan söylediğine. yaveri yusuf günay'ın da açıklamasına göre bunlar küçük "iletişim problemleri".

  siz bakmayın yapılan tüm bu hamlelerle kredisinin sonuna gelmiş ali koç'a 2020-2021 şampiyonluğunun neredeyse peşkeş çekildiğine.

  sevgili yusuf günay'ın dediği gibi bu taraftar yönetimin haklı olduğunu anlayacak.

  allah galatasarayı böyle yöneticilerden korusun. bu camia bu kadar iyi yönetilmeyi hak etmiyor.
 • 3958
  defalarca yazdım, arkadaşlar kızdı ama yine yazıyorum: galatasaray'ın türkçe cümle kurmaktan aciz basın sözcüsü, başkan vekili.

  yanlış anlaşılmasın, şivesini kast etmiyorum sadece... kurduğu cümleleri hep düzeltmek zorunda kalıyor çünkü dile hakim değil, kendini ifade etme becerisinden yoksun. muhtemelen hayatında bir roman bile okumamıştır. ne roman okumak zorunda ne kendini ifade edebilmek ama galatasaray'da yönetici olmak zorunda da değil. nasıl ki siz futbolcu olmuyorsunuz, ben tekik direktör olmuyorum... neden? çünkü biz o becerilere sahip değiliz. kendisi de yöneticilik ya da sözcülük becerilerine sahip değil.

  ek: evet, florya'da olduğu hemen her sene şampiyon olduk ama böylesine üst düzey görevlere, yetkilere sahip değildi. daha ziyade futbolcuların sorunlarıyla meşguldü ve kulüple iktidarın arasını yapıyordu.
 • 3959
  zamanında 20 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı sonrası o berbat kadroyla ve ne idüğü belirsiz olduğu ortaya çıkan sezonda efsanemiz gheorghe hagi‘ye ettiği laflar aklıma geliyor da. o kadar canı yanan ve hagi’yi bile “galatasaray’ı bu hale getirdiler” diye harcayan albayrak; acaba şu an kendisinin de katkısıyla oluşan tabloyla alakalı ne düşünüyor. o gün kendinden geçen bir insanın mevcut tabloda şu saate kadar 10 defa istifasını vermesi lazımdı “ben yapamıyorum” diyip.

  fakat kendisi bunun yerine saklanmayı tercih ediyor. işin samimiyet yönüyse havada kalıyor.