• 3817
  mustafa cengiz, yusuf günay ve fatih terim arasında köprü olmaktan sürekli arayı bulmak için çaba sarfetmekten yorulduğu ve bu yönetimden istifa etme kararı aldığını sonrasında bazı kişiler vasıtasıyla görevde kalması konusunda ikna edildiği iddaa edilen yöneticidir.

  siz bakmayın hocanın bugün basın toplantısı üzerinden kendisine laf sokmuş gibi göründüğüne zaten yıllardır bir çok kez aynı fikirde olmuyorlar ama gönül dostlukları var.

  aslında kulüp için iyi bir görev adamı ama bu yönetim içerisinde bulunduğu konum yanlış olan kişidir kendisi. kulübün siyasi işlerinde ve para akışı konusunda görev verseniz iyi bir iş bitirici herkesle arası iyi pozitif enerji veren bir insan ama konu transfer işlerine ve basın önünde konuşmasına gelince kendisinin puanları negatife dönüyor. iyi bir yönetim olsaydı ve bu işler kendisine kalmasaydı halen daha taraftarlarca oldukça sevilen birisi olmaya devam edecekti diye düşünüyorum.
 • 3820
  maç sevincimi kursağımda bırakan yönetici. çıkmış hala marcao çok iyi oyuncu, ocak ayında çok kulüp kapımızı çalacak deyip kendince reklam yapıyor. ama yaptığı reklam dünya transfer piyasasında ancak ve ancak tezgahtar stili pazarlamadır. ben hayatımda böyle iş bilmezlik böyle vizyonsuzluk görmedim. senin dünyanın her kulübünde oynayabilecek, ışıl ışık parlayan gözde bir oyuncun var. tok satıcıyı oynayacak bir aklın yok. trabzonspor kulübü yusuf için abdulkadir için nasıl oynadıysa sen de tok satıcıyı oynayacaksın. gerekirse orta saha almazsın jimmy'i 4 oynatırız yine bozmayız defans hattımızı diyeceksin.

  gerçekten bu kafayla, iş dünyasında bu mevkilere bu başarılara nasıl gelmiş merak ediyorum. bizim işimiz de değil bu. fakat insan soruyor işte kendi kendine. galatasarayda bu mevkide görev yapması da tam olarak emeği geçenlerin ayıbıdır.
 • 3821
  yaptığı açıklamanın manası ne acaba? transfer stratejim şöyle, marcao için ocak'ta böyle olacak vs. yani profesyonellik anlayışı zaten yok; ama bu zihniyetin büyük şirket yönetmesi bile çok ilginç geliyor bana. bütün kozlarını masaya koyar mı insan her defasında?

  bence kesinlikle geri planda kalması gereken bir isim artık. özellikle transfer süreci, basın ve medya ile iletişimde kulübü temsil etmemesi gerekiyor. florya odaklı, yönetim ve takım arasındaki köprü vazifesini yerine getirmesi yeterli olacaktır.