• 1
  atalay babacan'ın, orta sahadan kaptığı topu, önce güzel bir ara pasıyla hücuma aktarıp, sonra yaptığı ceza sahası koşuyla iki rakibini ekarte ederek, temiz bir son vuruşla güzel bir gol attığı maç. 2-0.

  edit: atalay babacan iyi bir oyun çıkarmasına rağmen (bence sahanın en iyisiydi), ikinci yarı oyundan alındı. ilk yarı sert bir tekme yemişti, ya sakatlık sebebiyle ya da haftasonu a takım kadrosuna alınabilir.

  ozan kabak da kenardan maçı takip ediyor. türkiye'ye dönünce, ilk iş maça gelmiş.
 • 2
  22 yaşındaki veteran futbolcu (u19 için) celil yüksel'in top kayıpları ile dikkat çektiği maç. bu adam neden u19'da oynayıp, arkadaki gençlerin önünü kapatıyor birisi çıksın açıklasın. 19 yaş altı futbolcuların oynaması gereken bir yaş kategorisi bu, 19 yaşındaki futbolcu bile olmamalı burada çoğu avrupa kulübünün u19 takımı 18 yaş altı oyunculardan oluşuyor. bizimkilerin çoğu 19 yaşında, 22 yaşında olan bile var.
 • 3
  bizim topcular, ozellikle, atalay, celil, yunus,mustafa kapi hali sahadaki yillanmis tecrubeli abiler gibi oynuyorlar. yani karsi taraf o kadar zayif ki, kasmaya gerek yok. bu adamlar u19'a fazla. ama ne hikmetse a takima yetersiz? e o zaman tutma arkadasim bu adamlari! sal gitsin, ne halleri varsa gorsun.

  bu adamlarin u15, u17 vs beraber oynadigi celimsiz celimsiz adamlar ust liglerde sure aliyorlar. 12 yasindan beri takip ediyorum bu adamlari, rakiplerini de az cok takip ettim, arada isimler denk geliyor, yahu ben bu ismi bir yerden hatirliyorum diyorum, bi bakiyorum zamaninda salon turnuvasinda karsilikli oynamislar. u17'de karsilikli oynamislar. bilmem ne turnuvasinda dnk gelmisler vs.

  fizikleri karsilastiriyorsun, fark yok. oyun goruslerini, farkettiren hareketleri karsilastiriyorsun hemen hemen ayni seviyede, ama adam sure aliyor, bizimkiler a takima yetersiz(!). yok selcuk'un oynadigi takimda sure alamiyorlarsa kendilerine baksincilar, yok vitaminsizciler, yok bilmem sozlesme imzalamiyorcular...

  yok arkadas biz adam olmayiz. koy ilk 11'e her hafta birini. adam olacaksa olsunlar, degilse sal gitsin. neymis yaşlari ufakmis! evet, beyler! yaşları ufak! mantalite bu. yoksa fizikmis* * * oyun gorusuymus bilmem neymis fasa fiso. ulkedeki mantalite;

  --- alıntı ---

  yaşları ufak!

  --- alıntı ---