2019-20 UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Hafta Karşılaşması
22:00 Türk Telekom Arena
0 - 1
 • 402
  iyi başlayıp kötü bitirdiğimiz bir maçtı.

  google sağolsun "geçen sene bugün naaabıyodun" diye bildirim gönderince havarayda balık istifi olduğumuz bir fotoğrafımızı gördüm. yanımda zenci bir real madridli, benim real madrid formalı bu zenci arkadaşa fransız aksanlı bir şekilde "kurabiye fener" dedirtmeye çalışmam, kafamın bir ton olması ve yanlış hatırlamıyorsam çok ümitli olduğum florin andone'nin karşı karşıya kaçırdığı iki pozisyon...

  ne güzel günlerdi...

  bir daha ne zaman şampiyonlar ligi müziği eşliğinde koşa koşa stada girmeye çalışırız bilemiyorum ama bu gibi maçları çok uzun zamanlar bir anı gibi anlatacağımız ihtimali bile beni çok korkutuyor.

  torunlarıma;

  "iflas edip de arapların eline geçmeden önce ali sami yen arena'da oynardık maçları. o zamanlar real madrid tüm avrupa'yı kasıp kavuruyor, şimdiki gibi düşmeme mücadelesi veren takım değil. ronaldolu kadro işte. neredeyse iki üç senede bir oynuyoruz kendileriyle o zaman..."

  şeklinde hikayeler anlatmak istemiyorum. gerçi her şeyde olduğu gibi futbolda da para konuştuğu için, dernek statüsünde uzun süreler daha dayanabileceğimizi pek sanmıyorum.