• 1
  taraftarı oynanan rezalet futbol ve alınan kötü sonuçlardan daha çok kahreden basın toplantılarıdir ve ayrı bir başlığı haketmektedir.
  - galatasaray sahaya 11 kişi çıktığı sürece eksiği yoktur.
  - başarı oyuncularımın, başarısızlık benimdir.
  - yenilmek kolay yenmek olay.
  - korkak zaferler cesur mağlubiyetlerden iyidir.
  - galatasaraylilarin başını öne eğmeyecek bir oyun oynayacağız ve mücadele edeceğiz.
  bu sezona kadar tanıdığımız fatih terim' in manşet olan ve çoğu basın toplantısında geçen sözleri. bütün galatasaraylilar bilirdi ki hoca hiçbir zaman bahanelerin arkasına siginmaz, hoca hiçbir zaman oyuncusunu medyanın önünde eleştirip kamuoyunun önüne yem atmaz, hoca hiçbir zaman en zor deplasmanlarda ve en kötü şartlarda dahi ümit kırıcı, kötümser konuşmaz.
  ancak bu sezon ki basın toplantılarinda asla yapmaz dediğimiz ne varsa yapıyor, konuşuyor hoca. düşündükçe kafayı yiyor insan! n' oldu? n' oldu hocam n' oldu sana? ve insanın hocanin yakasına yapışıp 'sen değilsin bu hocam kendine gel!' diyesi geliyor.
 • 2
  taraftarı kahreden toplantılar.

  hoca hata bende diyor, onu biliyoruz. detayını açıklaması lazım.

  teknik konulara girmeyeceğim diyor, nasıl olacak hocam? nasıl yani? ne konuşacaksın teknik konulara girmeyip?

  basın, rakipler vb. etkenlerden bahsediyor. biz onları da biliyoruz ama taylan yerine selçuk'u, adem yerine babel'i onlar oynatmıyor. emin'i oynatmayıp donk'u stopere çekip, selçuk'u sahaya onlar sürmüyor. rakibe refakat eden, düşürmeyi bile akıl edemeyen belhanda'yı ısrarla onlar sahaya sürmüyor. herkes kendini düzeltmeli.

  her başı zora girdiğinde 3'lü savunmaya dönüp başarılı olan, sonra yine 4'lüye dönen kim?

  göbekte dalga geçer gibi, taraftarın gözüne sokar gibi selçuk-belhanda'yı oynatan basın mı? rakipler mi?

  hoca diyor ki çok pozisyona girdik. * hoca çok pozisyona girdiğimizi düşünüyorsa kendisini tebrik ederim. ayrıca pozisyona girene 3 puan yazmıyorlar, sonuç nedir hocam? elimizde ne var?

  sınanıyoruz diyor hoca. galatasaray taraftarı sınanıyor hocam. bunları fatih terim değil, x teknik direktör yapsa değil devre arası, 15. haftayı göremez, gönderilirdi... kimse kendisine tanınan toleransı, sevgiyi, saygıyı böyle kullanmamalı.
 • 3
  uzun zamandır ne maç önü ne de maç sonu olmak üzere izlemediğimdir. çünkü hoca bizim merak ettiklerimizi değil, kendi konuşmak istediklerini anlatıyor ve bu anlattıkları da beni ya sinirlendiriyor ya da üzüyor. zaten sahada gördüklerimle yeterince sinirleniyor ve üzülüyorum. bir de basın toplantıları ile bunu katlayacak kadar kıymetsiz değil akıl sağlığım.