• 1
  türkiye saatiyle 06:00’da başlayacak ve s sport/s sport plus’tan yayınlanacak olan döğüş gecesi. bizim için sabahı.

  preliminary card’da bence çok kayda değer karşılaşma olmadığı için direk bodoslama main card’a giriyorum.

  lightweight: anthony pettis (#11) vs. diego ferreira
  kadınlar strawweight: claudia gadelha (#6) vs. alexa grasso (#11)
  heavyweight: aleksei oleinik (#12) vs. maurice greene
  kadınlar bamtamweight: holly holm (#3) vs. raquel pennington (#5)
  welterweight: connor mcgregor (#13) vs. donald cerrone (#5)

  şimdi tabi ki main event olarak connor v cowboy öne çıkıyor ama bir önceki kadınlar maçı da hiç hafife alıncak bir karşılaşma değil. main event’e koysalar oturur holly holm izlemeyi beklerim yani. öyle maç.

  ama tabi olay connor’da bitiyor. khabib’den küsküyü yedikten sonra ilk kez maça çıkacak. octagona dönüş maçı. insanlar kolay bir rakip seçtiğini düşünüyorlar ama cowboy’un hafife alınacak birisi olmadığını düşünüyorum. ikisi de birbirini döğebilir yani. ama tabi ki connor bir adım önde. bence son yediği dayaktan sonra artık uslanmış mı dersiniz durulmuş mu dersiniz bilmiyorum ama eski manyaklığı yok. kendini kanıtlama gereği duyuyor muhtemelen.

  masvidal v diaz card’ından sonra en heyecan verici card bu benim için. pazar günü sabaaan köründe kalkıcaz artık ama yapacak bir şey yok :d
 • 3
  ahahaha 39 saniyede nakavt etti connor. ulan sabahın köründe kalktığımıza değmiyor böyle olunca da. neyse. cerrone zaten connor’dan aşağıda bir dövüşçüydü ama en azından varlık göstermesini bekliyordum. maçın ilk saniyesinde yediği sol ve daha sonra yediği high kickten sonra toparlayamadı. neticede connor iyi bir dönüş yapmış oldu.

  edit: connor’ın ilk solu kaçmış, daha sonra clinchte dört kez omzuyla vurmuş. biri gözüne, üçü burnuna geliyor cerrone’nin ve muhtemelen kırmış burnunu.