EuroLeague 29. Hafta Karşılaşması
20:30 Sinan Erdem Spor Salonu
 • 1
  euroleague normal sezon 29. hafta maçı. saat 20.30'da başlayacak ve bein sports haber'den şifresiz olarak yayınlanacak. nba maçlarının süresiz ertelendiği/iptal edildiği bir zamanda euroleague ilaç olacak. tabii euroleague'in de bazı maçları ertelediğini ve/veya seyircisiz oynattığını düşünürsek yakın zamanda avrupa'da da basketbol durma noktasına gelebilir. belki de bu hafta sondur, bilemiyorum.

  efes dün resmi sitesinden bir açıklama yayınladı mücadeleyle alakalı. covid-19 ile alakalı birtakım önlemler alındığından, salonun iç ve dış bölgelerinde komple bir dezenfeksiyon protokolü yürütüldüğünden vs. bahsetti. salonda görev alacak olan güvenlik görevlileri, çalışanlar vs. sadece sağlığı yerinde olan insanlar olacak, nezlesi veya soğuk algınlığı olan çalışan hiçbir şekilde karşılaşmada görev al(a)mayacak.

  efes bu müsabaka özelinde şahane bir iş yapmış. 90'lar basketbolu konseptiyle oynanacak olan mücadelede takım maça 90'lar temalı formayla çıkacakmış. tahminim şu forma: https://gss.gs/6ve.jpg ayrıca,

  - salonda 90'lı yılların popi şarkıları çalınacak,
  - '96 yılında kazanılan koraç kupası sergilenecek,
  - playstation classic, atari, taso alanları olacak,
  - hava hokeyi ve langırt oynanabilecek, şut makinasında yarışılabilecek imiş.

  takım tam kadro, sakat yok. valencia playoff kovalasa da düşüşte son haftalarda, incitici son dakika mağlubiyetleri aldı bol bol. laci beyazlılar net favori.

  eyy enbiyey'ciler! siz enbiyey izlersiniz ammaaa zor gününüzde, yoklukta yurolig gelir ayağınıza işte... :'(

  edit: enbiyey'cilerden özür diliyorum: (bkz: euroleague/#2883027) :(